Już niebawem Targi Pracy w Legnicy

Już niebawem Targi Pracy w Legnicy
fot. UM Legnica Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy wraz z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Witelona zaprasza pracodawców do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 16 kwietnia. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 kwietnia.
istotne.pl targi pracy

Targi Pracy odbędą się w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy, ul. Sejmowa 5a, budynek E. Udział w Targach to okazja do zaprezentowania swojej firmy oraz pozyskania nowych pracowników.

Organizatorzy oferują: wyposażone stoisko wystawiennicze, możliwość zaprezentowania filmu lub prezentacji dotyczącej działalności firmy, bufet kawowy i miejsce parkingowe. Od wystawców oczekuje się m.in. przygotowania materiałów informacyjnych i promocyjnych dotyczących działalności firmy, udostępnienia ofert pracy i przedstawienia procesu rekrutacyjnego.

Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszenia udziału w Targach Pracy i przekazanie go najpóźniej do 3 kwietnia 2015 r.

  • e-mailem (scan): [email protected]
  • faxem: 76 722 52 11
  • osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy (ul. Andersa 2, I piętro, pokój nr 5, od pn. do pt. w godzinach od 7:00 do 15:00).

Wszelkich informacji dotyczących Targów udzielą pracownicy Urzędu Pracy w Legnicy: Otylia Tułacz-Kostrzycka (e-mail: [email protected], tel.: 76 722 52 22); Ewa Żukowska-Bogacz (e-mail: [email protected], tel.: 76 722 52 17).

Do pobrania formularz zgłoszeniowy.

UM Legnica/ii