Głosujemy na Legnicę w kolejnej edycji konkursu „Świeć się z Energą”!

Głosujemy na Legnicę w kolejnej edycji konkursu „Świeć się z Energą”!
fot. UM Legnica Legnica prowadzi w konkursie „Świeć się z Energą” na najpiękniej oświetlone miasto na Dolnym Śląsku.
istotne.pl konkurs, legnica, iluminacja

Organizatorzy przedłużyli termin głosowania na regionalnym etapie plebiscytu do piątku 9 stycznia 2015 roku, do godz. 12:00. Oddajmy jeszcze więcej głosów na naszą legnicką iluminację!

To już szósta edycja konkursu na najpiękniejsze iluminacje w Polsce. W poprzedniej edycji taki tytuł zdobyła Bielsko-Biała. Z kolei Legnica w ubiegłorocznym plebiscycie zdobyła tytuł najpiękniej oświetlonego miasta na Dolnym Śląsku. W dwóch etapach rywalizacji wybierane będą najpiękniejsze miasta w poszczególnych województwach, a następnie w całej Polsce. To drugie głosowanie potrwa do 23 stycznia 2015 r. Do obecnej edycji plebiscytu przystąpiła rekordowa ilość ponad 220 miast.

Etap regionalny konkursu wyłoni z każdego województwa miasta, które zdobędą tytuły Najpiękniej Rozświetlonego Świątecznie Miasta w województwie. Dodatkowo Energa ufunduje w każdym regionie energooszczędny sprzęt agd., który zostanie przekazany na wybrany przez zwycięską miejscowość cel charytatywny. Następnie spośród 16 zwycięzców etapu regionalnego internauci wybierać będą laureata etapu krajowego – miasto o najpiękniejszej świątecznej iluminacji w Polsce. Obok miana Najpiękniej Rozświetlonego Świątecznie Miasta w Polsce otrzyma ono od Grupy Energa sprzęt agd. o wartości 10 000 zł, który przekaże na wybrany cel charytatywny.

Internauci mogą oddawać swoje głosy na obu etapach zabawy, korzystając z dedykowanych formularzy na serwisach mediów regionalnych lub poprzez aplikację na Facebooku. Fani mogą także wspierać miasta, wysyłając SMS-y.

Wszyscy, którzy chcą zagłosować na Legnicę, mogą to zrobić poprzez:

Konkurs „Świeć się z Energą”, oprócz ogólnopolskiego plebiscytu miast, składa się również z konkursu na najlepiej udekorowaną galerię handlową (zgłosiło się ich aż 80) oraz konkursu fotograficznego dla osób indywidualnych. Wszelkie szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie www.swiecsie.pl.

UM Legnica/ii