Legnickie wodociągi z Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym

Legnickie wodociągi z Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym
fot. UM Legnica We Wrocławiu odbyła się uroczysta gala wręczenia certyfikatów 24 edycji Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego. W gronie laureatów po raz piąty znalazło się Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.
istotne.pl nagroda, lpwik

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy, przyznawany przez kapitułę pod przewodnictwem marszałka Województwa Dolnośląskiego, stał się świadectwem wiarygodności i jakości gospodarczej w regionie. Wyróżnia i honoruje podmioty gospodarcze, wnoszące istotny wkład w rozwój Dolnego Śląska oraz stanowiące wizytówkę jakości, innowacyjności i kreatywności. DCG służy propagowaniu dobrych wzorów biznesowych i gospodarczej promocji regionu.

Uzyskując to prestiżowe wyróżnienie, LPWiK potwierdziło, że jest firma godną zaufania, o wysokich standardach prowadzenia działalności na lokalnym rynku. Osiąga dobre wyniki i zawsze terminowo reguluje zobowiązania. Prowadzi szereg inwestycji przyczyniających się do wzrostu poziomu usług i korzystnie wpływających na środowisko naturalne. Przestrzega przepisów prawa pracy w relacjach z pracownikami i zasad etyki w relacjach z innymi podmiotami gospodarczymi. Włącza się w miejskie inicjatywy kulturalne, oświatowe i sportowe.

StatuetkaStatuetkafot. UM Legnica

UM Legnica/ii