Wielka licytacja rzeczy znalezionych

Wielka licytacja rzeczy znalezionych
fot. UM Legnica Biuro Rzeczy Znalezionych, działające w Urzędzie Miasta Legnicy, organizuje licytację przedmiotów, po które nie zgłosili się właściciele. Aukcja będzie miała miejsce 29 września (wtorek) o godzinie 16.15 w lokalu (garaż w podwórku) przy ul. Szkolnej 7.
istotne.pl licytacja, um legnica

Licytacja odbędzie się w trybie art. 105 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz.U. z 2014 r. poz. 1619 z późn. zm.).

Na liście przedmiotów, które trafią pod młotek, znajdują się aż 73 pozycje. Ich zestawienie znajduje się w załączniku na stronie www.legnica.eu.

Ceny są naprawdę niezwykle atrakcyjne. Licytacja obejmie aż 15 rowerów, wózek inwalidzki, wiele kołpaków samochodowych i inne akcesoria motoryzacyjne, radioodtwarzacze samochodowe, 15 telefonów komórkowych, damskie torebki, torby i portfele, urządzenia mechaniczne i elektroniczne.

LicytacjaLicytacjafot. UM Legnica
LicytacjaLicytacjafot. UM Legnica

Cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 75 proc. wartości szacunkowej licytowanej rzeczy. Postąpienie wynosi:

  • dla rzeczy o wartości szacunkowej poniżej 50 zł – 5 zł
  • dla rzeczy o wartości szacunkowej od 50 zł do 100 zł. – 10 zł
  • dla rzeczy o wartości szacunkowej 100 zł i powyżej – 15 zł.

W przypadku niedojścia do skutku pierwszej licytacji, druga odbędzie się piętnaście minut później w tym samym dniu i w tym samym miejscu. Cena wywołania w drugiej licytacji wynosi 50 proc. wartości szacunkowej licytowanej rzeczy.

Przedmioty przeznaczone do sprzedaży w drodze licytacji można oglądać tego samego dnia (29 września) w godzinach od 09.00 do 10.00, w lokalu (garaż w podwórku) przy ul. Szkolnej 7 w Legnicy.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania licytacji bez podania przyczyny.

UM Legnica