Pomóż Legnicy wygrać w konkursie

Pomóż Legnicy wygrać w konkursie
fot. UM Legnica Już po raz trzeci wystartował „Turniej miast 2015”, którego organizatorem jest Grupa Onet.pl SA. Legnica znalazła się wśród 335 miast, które próbują swych sił w tym konkursie. O tym, które miasto wygra, decydują internauci w głosowaniu internetowym.
istotne.pl konkurs

Do wygrania są kampanie promocyjne w portalach Zumi i Onet. Nagrodzonych zostanie osiem miast. Trzy główne nagrody to rabat 99 proc. na trzy kampanie promocyjne o wartościach kolejno: 200 tys., 100 tys. i 50 tys. złotych. Aby każde miasto miało równe szanse wygrania nagrody, zastosowana została proporcja liczby głosów do liczby mieszkańców i to ona decyduje o pozycji w rankingu. Dodatkowo miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w turnieju, otrzyma nagrodę w postaci 99 proc. rabatu na kampanię promocyjną o wartości 50 tys. złotych.

Organizatorzy przewidzieli również cztery dodatkowe nagrody dla miast, które zostaną wybrane w głosowaniu jako miasto: ekologiczne, przyjazne turystom, aktywne biznesowo oraz bezpieczne. Zwycięskie miasta nagrodzone zostaną 99-procentowym rabatem na działania reklamowe o wartości 5 tys. złotych oraz certyfikatem.

Jak zagłosować?

Aby oddać głos na Legnicę, należy wejść na stronę: http://turniejmiast.zumi.pl/legnica.html i kliknąć „Głosuj”. Następnie trzeba podać swój adres e-mail, na który przyjdzie link, w który należy kliknąć, aby uwierzytelnić głos. Głosowanie trwa do 24 listopada 2015 roku.

UM Legnica/ii