Uczniowie I LO odnoszą kolejne sukcesy

  • Dobrze oceniany

    Maciek Cierniak wypisz wymaluj cały Tatuśko

  • Dobrze oceniany

    Bardzo mi sie podoba pulowerek pana Cezarego, chetnie wszedłbym w posiadanie takowego najlepiej metodą kupna.

  • Dobrze oceniany

    Odrazu widac po twarzach, że KUJONY.....

  • Dobrze oceniany

    I dlatego Uczniu bedziesz u nich sprzątał :) Ucz sie chłopie. Cieszę sie ze moja szkoła dalej trzyma poziom :)

  • Dobrze oceniany

    Gratuluję uczniom sukcesu.Fajnie,że jest jeszcze taka młodziez,której się chce chcieć.

  • Dobrze oceniany

    nie wiem czemu ciągle w I LO jest ta moda na dlugie pióra.Nie dziwota że sie pózniej z nich śmieją...

  • Dobrze oceniany

    o miki to twoj tato? jaki on wysoki i przystojny

  • Dobrze oceniany

    super gratuluję serdecznie wszystkim

  • Dobrze oceniany

    gratulacje Kamil ;)

  • Dobrze oceniany

    Ta szkoła nie tylko rozwija, ale i łączy ludzi ... Cieszę się, Franz, że wydała nas jedna kużnia :-) Gratulacje dla wspaniałej(bo tylko taka tam chodzi) młodzieży i nauczycieli ! Szkoda, że zdjęcie w amerykańskim planie, bo pan Cezary nosi zawsze ekskluzywne obuwie, Julianie :-)

  • Dobrze oceniany

    Gdy już będe miał wymarzony pulowerek, też sobie takie fundnę. Najlepiej będą pasowały kowbojki z wężowej skóry lub aligatora z Jenisieju :-)

  • Dobrze oceniany

    Raczej z pa pa pa padalca ...

  • Dobrze oceniany

    To byłoby przestępstwo, ten gatunek podlega na terenie Polski ścisłej ochronie :-)

  • Dobrze oceniany

    Moja wiedza o gatunkach chronionych jest nikła, ale kobieca intuicja podpowiada mi, że ten okaz jakoś w geometrycznym postępie się w lasach objawia, na szczęście i jeży nie brakuje :-)

  • Dobrze oceniany

    Proszę moderatora B org.o bana dla Juliana i Lolki.Niespełnione seksualnie połówki komentują każdy nius, po swojemu.Znają się na wszystkim,.Proszę napisać że prezydent P.Roman powiedział że 2+2=4.Zaraz odezwie się Julian że ta pierwsza 2 to..itd. następnie Lolka powie wierszyk na temat tej drugiej 2.Paranoja.A w mieście stagnacja!!!,k to mógł i miał gdzie to wyjechał,pozostali Ci ,,co pozostali''.Nie proponuję Państwu zmieniać świata lub tylko Bolesławca ale jako bolesławianin czytając Was czuję się ,,miałko''