Nie oni tam przechodzili. Kolejny obrońca pedofili się odezwał, czytaj ze zrozumieniem. Ty wierzysz księdzu, nie dziecku, to co z tobą rozmawiać.
Proboszcz: potraktowałem to jako porzuce…
-
Dobrze oceniany
anonim (ANGF3y) napisał(a):
Pokaż cytatA Wy zupełnie przypadkiem tamtędy przechodziliście w niedzielny poranek i przypadkiem nakręciliście filmik i zrobiliście zdjęcia, już w to wierzę.
-
Dobrze oceniany
Bydło… może pod drzwi swojego sąsiada tak zrób… masz pewność że jest czysty…
-
Dobrze oceniany
Tomek (AmF0M4) napisał(a):
Pokaż cytatBydło… może pod drzwi swojego sąsiada tak zrób… masz pewność że jest czysty…
Proszę ojca, po co te nerwy?
-
Dobrze oceniany
Krzysztof podrzucił…
-
Dobrze oceniany
Jeśli następne obuwie będzie w dobrym stanie to proponuję oddać do czyszczenia i przekazać potrzebującym. Czynność powtórzyć
-
Dobrze oceniany
Następne buciki to raczej zamiast wyrzucać do kosza to proszę przekazać do lokalnego biura posła z PO.
-
Dobrze oceniany
anonim (euIGde) napisał(a):
Pokaż cytatNastępne buciki to raczej zamiast wyrzucać do kosza to proszę przekazać do lokalnego biura posła z PO.
Aaaah moooocne, buk ci zapłać synu.
-
-
Dobrze oceniany
Chybiona akcja
-
Dobrze oceniany
Pod osłoną nocy podrzucił, sfotografował, sfilmował, opublikował i zrobił z tego pretekst do gonienia króliczka.
-
Dobrze oceniany
Coś w tym jest tego nikt darmo nie robi, nie ma co dawać głowy ani ręki za nikogo.
-
Dobrze oceniany
To teraz ten sam happening w Kłodzku… A nie, Wam chodzi o piętnowanie Kościoła, a nie o przestępców wykorzystujących w obrzydliwy sposób dzieci.
-
Dobrze oceniany
Dyskutanci nie kojarzą faktów tylko wymyślają teorie spiskowe. Należt wrócić do przeszłości.
-
Dobrze oceniany
Latami ukrywali tragedię dzieci.
Zwykła instytucja która z Bogiem nie ma nic wspólnego. Do tego zamoczona w brudną politykę wiadomo dla kasy.
Polacy bronią kościoła który sam siebie niszczy bardziej jak ateizm.
A może by drodzy rodacy zacząć wymagać od kościoła żeby był biblijnym kościołem bez polityki i zbierania kasy?.
Może by tak zacząć czytać chociażby Nowy Testament żeby zobaczyć jak to powinno wyglądać?. -
Dobrze oceniany
eva (AresKs) napisał(a):
Pokaż cytata teraz dziecięce buciki przed sejm i senat!!!!!
Dokładnie! A kagańce i smycze do schroniska dla zwierząt do Kłodzka! W imię solidarności
-
Dobrze oceniany
anonim (AEr0fU) napisał(a):
Pokaż cytatco pedofile kościelna prawda boli śmiecie!?
Ciekawe czy powiedziałbyś to twarzą w twarz. Bolec istotne śłynie z nienawiści do kapłanów, do Kościoła. Zawsze szukają zaczepki, byle tylko szukać kolejnych tematów. Nie ma ich w Kościele, a najwięcej krzyczą, znawcy tematu.