Tak często transportują pojazdy różnego rodzaju elementy do puki nic sie niestanie, lekkomyslnosc oraz niewystarczająca ilość kontroli plus znajomości funkcjonariuszy.
O włos od tragedii przy szkole. Scena ja…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Kierowcy Ciężarówek to matoly najgorsze zagrożenie stwarzają na drogach tiry na tory
-
Dobrze oceniany
Twój mistrz (vka87) napisał(a):
Pokaż cytatKierowcy Ciężarówek to matoly najgorsze zagrożenie stwarzają na drogach tiry na tory
A byłeś kiedyś Matole w Rząsinach i widziałeś jak tam przejechać nawet Traktorek to się nie wypowiadaj.
DLW… mają własne przepisy drogowe, dlatego u nas na lewoskręcie jadą prosto. Czasami mi się włos jeży jak oni jeżdżą na prostej drodze. -
Dobrze oceniany
Twój mistrz (vka87) napisał(a):
Pokaż cytatKierowcy Ciężarówek to matoly najgorsze zagrożenie stwarzają na drogach tiry na tory
A miałbyś jaja żeby im to powiedzieć w oczy matołku? czy tutaj jesteś taki fifa rafa? Miej jaja i powiedz im to normalnie w oczy na parkingu czy przy okazji, nie kozac tu bo za malutki jesteś cipeczko
-
Dobrze oceniany
Tak debile jeżdżą tirami
-
Dobrze oceniany
anonim (ej7jQ8) napisał(a):
Pokaż cytatA miałbyś jaja żeby im to powiedzieć w oczy matołku? czy tutaj jesteś taki fifa rafa? Miej jaja i powiedz im to normalnie w oczy na parkingu czy przy okazji, nie kozac tu bo za malutki jesteś cipeczko
Czy poza siłą fizyczną masz coś do zaprezentowania?
-
Dobrze oceniany
anonim (d9Vg0f) napisał(a):
Pokaż cytatCzy poza siłą fizyczną masz coś do zaprezentowania?
Wlasnie mialem zapytać czy siła fizyczna to jedyny atut jaki ma do zaoferowania.
Bo jeśli tak to przykra sytuacja. -
-
Dobrze oceniany
Dlaczego ten kabelek wisi tak nisko, tym się nikt nie zainteresuje? Może to wina telekomunikacja lub elektrownia
-
Dobrze oceniany
A co ze skrajnią? Na drodze lokalnej 4,5 m. Rozporządzenie z 1999 roku. 450 od jezdni. Czy przewód nie wisiał za nisko? A spróbuj zgłosić gdzieś, że sflaczal. Infolinia i udawanie podjęcia działań.
-
Dobrze oceniany
A co ze skrajnią? Na drodze lokalnej 4,5 m. Rozporządzenie z 1999 roku. 450 cm od jezdni. Czy przewód nie wisiał za nisko? A spróbuj zgłosić gdzieś, że sflaczal. Infolinia i udawanie podjęcia działań.
-
Dobrze oceniany
Ax (qnPRs) napisał(a):
Pokaż cytatTak debile jeżdżą tirami
Ogarnij sobie definicję TIR
-
Dobrze oceniany
Twój mistrz (vka87) napisał(a):
Pokaż cytatKierowcy Ciężarówek to matoly najgorsze zagrożenie stwarzają na drogach tiry na tory
Kierowcy tirów to same grubasy, co jedzą tłuste kiełbasy.
-
Dobrze oceniany
Bal jest rodzaju męskiego, a nie żeńskiego:)
-
Dobrze oceniany
Jeździłem jako zawodowy kierowca i wiem doskonale jak zachować się na drodze!! NIGDY nie stworzyłem zagrożenia w ruchu drogowym i NIGDY, nawet nie byłem uczestnikiem żadnej kolizji! Minęło ponad 50 lat i w dalszym ciągu prowadzę pojazdy! Jedno jest pewne: perfekcyjne przygotowanie się do trasy, kontrole ładunku po przejechaniu 5 – 10 km odcinka drogi! Wiem, jak zareagują niektórzy, jakich mogę oczekiwać komentarzy, jakie mają przygotowane oceny moich działań! Ponad 50 lat za kołem kierownicy dominuje jedna z wielu zasad: tyle samo bezpiecznych wyjazdów i powrotów z trasy.
-
Dobrze oceniany
Istoty głupie.. z ograniczonym myśleniem to nawet idąc stwarzają zagrożenie a co dopiero prowadząc pojazd czy maly czy duży czy na DLW czy na KGB rejestracjach