Jest ważny powód do radości z likwidacji szpitala. Nikt kto się w nim urodził, w nim nie umrze!
Radni za połączeniem szpitali. 15 osób z…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Pełzająca likwidacja. Przejęcie kontraktu a potem powoli wszystko wyląduje w Zgorzelcu. Same bydynki nikogo nie ulecza.
-
Dobrze oceniany
Ludku biorący udział w wyborach – pamiętajcie – zawsze macie do wybrania albo dżumę, albo cholerę. Wybraliście takich, którzy spowodowali, że nastąpi albo PRYWATYZACJA albo LIKWIDACJA szpitala.
-
Dobrze oceniany
Jak chory człowieka ma dojechać do Zgorzelca?
Miejscowych weźmie taksówkę lub podmiejskim na badania.
Chory system, jestem przeciw. -
Dobrze oceniany
Ja (anwYF) napisał(a):
Pokaż cytatJak chory człowieka ma dojechać do Zgorzelca?
Miejscowych weźmie taksówkę lub podmiejskim na badania.
Chory system, jestem przeciw.Pociągi często jeżdżą do Zgorzelca.
-
Dobrze oceniany
Zozo (d9VZ9L) napisał(a):
Pokaż cytatSzkoda tylko że nikt nie zapytał co mieszkańcy na to. Przecież oprócz samych radnych to nikt nie chce tego połączenia. Same problemy z tego wyjdą i będzie płacz
Szeregowi radni prywatnie też mogą nie chcieć, ale „służbowo” muszą chcieć. Ot, polityka.
-
Dobrze oceniany
anonim (ej7E3W) napisał(a):
Pokaż cytatNiestety to było i jest nieuniknione. Małe szpitale zaczną się zwijać. To jedyna szansa przy tym nieudolnym rządzie KO. Zwykły szantaż samorządów
Na przykładzie naszego szpitala: w 2017r zadłużenie 2 mln zł. A w wrześniu 2023r ponad 49 mln zł. – to wtedy dopiero była nieudolność doprowadzająca do ruiny szpitale w Polsce a jak jeszcze dodamy ustawę o zawodach medycznych za rządów PiS, która dała podwyżki medykom, tylko problem w tym że nie dali pieniędzy na te podwyżki. A dyrektorzy szpitali musieli te podwyżki dać.
-
-
Dobrze oceniany
PiS płacił wszystkie nadwykonania. Przemiany szpitala było za PiS. Przyszła ko i muszą łączyć szpitale. Myślcie ludzie
-
Dobrze oceniany
Ciekawy jest brak jednomyślności i dyscypliny w klubie KO. Trzech za, dwoje przeciw. Tak skraje opinie? Coś słabe przywództwo tam…
-
Dobrze oceniany
anonim (euIruU) napisał(a):
Pokaż cytatSzeregowi radni prywatnie też mogą nie chcieć, ale „służbowo” muszą chcieć. Ot, polityka.
Nooo. Szczególnie Małkowski. Komuch i P***or w jednym
-
Dobrze oceniany
Bibul (euIUoY) napisał(a):
Pokaż cytatPiS płacił wszystkie nadwykonania. Przemiany szpitala było za PiS. Przyszła ko i muszą łączyć szpitale. Myślcie ludzie
„Nadwykonania”, jakie? w latach 2020 – 2022 to nawet planowanych zabiegów nie wykonywano a podobno tylko jedynie ratujące życie. Pandemia. Powstały ogromne zaległości.
-
Dobrze oceniany
Prosze rozliczyc tych radnych przy wyborach i pamiatac. Czy oni sie przejmuja panstwem????
-
Dobrze oceniany
Dlaczego Cezariusz Rydzyknie jest na emeryturce? Czas na kogos mlodszego.
-
Dobrze oceniany
ma 65 lat
-
Dobrze oceniany
A co na to rada społeczna szpitala bo jakoś mi umknęło? Ktoś ich pytał o zdanie czy stwierdzili że nie ma po co