Czy potrzebujemy urzędu pracy w Bolesław…

  • Dobrze oceniany

    Urząd pracy potrzebny jest tylko pracownikom urzędu pracy i nierobom, którzy rejestrują się w PUP tylko dla ubezpieczenia zdrowotnego. Instytucja zupełnie zbędna!

    PS. Zasiłki dla bezrobotnych mógłby wypłacać ZUS.

  • Dobrze oceniany

    Jest potrzebny,żeby każdy miał pracę

  • Dobrze oceniany

    Żeby zlikwidować jakikolwiek urząd należy najpierw zmienić ustawę, trochę dziennikarze się nie przygotowali

  • Dobrze oceniany

    niestety w tym mieście dobrej pracy nie ma, dla młodych to samo, zatrudniaja ukrainców i mamy tego efekt dla naszych dzieci pracy brak............... wyjadą dalej bo tutaj jest umieralnia nie miasto....a urzad tylko jest po to zeby partyjniaki miały stołki dla swojaków

  • Dobrze oceniany

    od zdrowotnej powinien byc zus i tyle..... a to zaorac w diabły to komuna jeszcze

  • Dobrze oceniany

    komentarze ze słowem ukra iniec sa blokowane

  • Dobrze oceniany

    Teraz niech oni poszukają pracy dla siebie i zobaczą jakie to fajne. Do zamknięcia. Jak ktoś szuka to znajdzie. Nie jest potrzebna instytucja publiczna do generowania układzików z pracodawcami w celu pozyskania taniej siły roboczej i przyczyniania się do wyzysku człowieka.Amen.

Dodaj komentarz

Dodając akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności. Aby mieć stały podpis, zaloguj się.