Jak mieszka sama jak mieszkam z córką (...)
Kolejne zatrucie czadem. Tym razem do sz…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Nie ważne czy mieszka sama, czy z kimś, ważne jest to czym pali w piecu. Może węglem, a może drewnem lub czym się da. I to są wyniki. Dużo zdrowia.
-
Dobrze oceniany
Seniorka nie pali w piecu kaflowym ,to jest piec specjalny do ogrzewania centralnego, piszecie bzdury
-
Dobrze oceniany
Widać coraz więcej jest opinia że wrzucacie coś co nie jest sprawdzone?w tym kierunku idziecie? Kolejny raz w ciągu kilku dni
-
Dobrze oceniany
Czytajcie uważnie artykuł, te informacje o piecu udziela policja, ale to do Was nie dociera i obrażacie kogo się da. Wstyd i nie ładnie tak robić.
-
Dobrze oceniany
Znajomy (ANUZKC) napisał(a):
Pokaż cytatSeniorka nie pali w piecu kaflowym ,to jest piec specjalny do ogrzewania centralnego, piszecie bzdury
Jeżeli to jest piec specjalny do ogrzewania centralnego to jest na prąd lub gaz, a z gazu mogą być spaliny, rzecz prosta.
-
Dobrze oceniany
Piec kaflowy oznacza, że kosztował kilka kafli. Proste.
-
Dobrze oceniany
Bo palą kazachskim węglem.