Zamykana jest droga Krępnica – Dąbrowa B…

  • Dobrze oceniany

    Brawa dla nowego Wójta
    i dla Istotne.pl
    za szybkie info .

  • Dobrze oceniany

    "Uwaga! Rozpoczął się zrzut kaskadowy wody z tamy pilchowickiej. Apelujemy o zachowanie spokoju oraz stosowanie się do poleceń i komunikatów służb" - poinformowali o godz. 14.57 policjanci z Lwówka Śląskiego.

  • Dobrze oceniany

    „ Szanowni Państwo, gmina Wleń za chwileczkę zostanie zalana wysoką falą powodziową. Niestety, jest to sytuacja pełna. Zapora Pilchowicka złagodziła falę, dała nam czas na przygotowanie.
    Około 17:00 nastąpi przelewanie w sposób

    niekontrolowany,

    tzw. schodami, wody z Jeziora Pilchowickiego i popłynie fala powodziowa. Dotknie ona wielu mieszkańców gminy Wleń" - apeluje w mediach społecznościowych wójt gminy Wleń. Sytuacja w rejonie jest bardzo niebezpieczna.”

  • Dobrze oceniany

    Już po publikacji info, most został udostępniony dla ruchu i z Krępnicy przejechałem do Dąbrowy bez problemów i ograniczeń. Zakończono układanie worków i jest przejezdny.

Dodaj komentarz

Dodając akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności. Aby mieć stały podpis, zaloguj się.