Na bombach tszeba umiec jezdzic a nie jak debil leciec po kota na galezi
Wypadek policyjnego bmw jadącego na bomb…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
anonim (qnPqn) napisał(a):
Pokaż cytatNa bombach tszeba umiec jezdzic a nie jak debil leciec po kota na galezi
Radzę czytać ze zrozumieniem:
"kierowca subaru wymusił pierwszeństwo na nieoznakowanym radiowozie". -
Dobrze oceniany
Policja jeździ z włączoną sygnalizacją świetlną, bądź potocznie zwane "koguty". Skoro jadą na bombach to kiedy wybuchną?
czy ktoś je podłożył? -
Dobrze oceniany
anonim (AL0UzC) napisał(a):
Pokaż cytatRadzę czytać ze zrozumieniem:
"kierowca subaru wymusił pierwszeństwo na nieoznakowanym radiowozie".Ta bezmyslna jazda powoduje panike i wymusza bledy
-
Dobrze oceniany
Już zawsze przed takim postem się zastanawiam w którym mieście...bo jak istotne to w 50 procentach nie Bolesławiec
-
Dobrze oceniany
anonim (qnPqn) napisał(a):
Pokaż cytatTa bezmyslna jazda powoduje panike i wymusza bledy
Jak ktoś boi się własnego cienia, to nie powinien robić prawa jazdy. Każdy kierowca musi umieć sobie poradzić w sytuacji stresowej. Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, zapewne boisz się własnego cienia.
-
Dobrze oceniany
Czesław (1n24B) napisał(a):
Pokaż cytatJak ktoś boi się własnego cienia, to nie powinien robić prawa jazdy. Każdy kierowca musi umieć sobie poradzić w sytuacji stresowej. Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, zapewne boisz się własnego cienia.
twoja na dzieja cie zawodla jwiem to z praktyki sytuacja taka dotyczy wlasnie w duzej wiekszosci kobiet
-
Dobrze oceniany
Szkoda ludzi, nie szkoda BMW.
-
Dobrze oceniany
Wjechał na bombę, czyli minę przeciw pancerną albo przeciwpiechotną.
-
Dobrze oceniany
stary był radiowoz
-
Dobrze oceniany
Na Bombach
-
Dobrze oceniany
anonim (ALF86L) napisał(a):
Pokaż cytatPolicja jeździ z włączoną sygnalizacją świetlną, bądź potocznie zwane "koguty". Skoro jadą na bombach to kiedy wybuchną?
czy ktoś je podłożył?To tak po ślunsku - na bombach.
Musi hanys jaki pisoł.