Uwaga! Duży mróz w Bolesławcu i powiecie…

  • Dobrze oceniany

    Co to za mróz ? Jak byłem mały na początku lat 80 poszedłem na górkę na sanki . Mróz jak cholera , sanki rozwaliłem na drzewie i jeździłem na plastikowym worku po saletrze. Wróciłem do domu a matka w krzyk . W udo wbił mi się drut o średnicy 5mm. Nawet nie poczułem na mrozie .

  • Dobrze oceniany

    Kiedyś chodziło się na sanki, bo śnieg był, i normalne było że jak się przychodziło do domu to spod kombinezonu najpierw trzeba było śnieg usunąć przed wejściem.
    Miałem dwóch kolegów z którymi bawiliśmy się w wojnę. Jeden był majorem Sucharskim bo lubił suchary a drugi był generałem Maczkiem, bo walił w żyłę.

  • Dobrze oceniany

    A Pogoda łysy i chodzi bez czapki

  • Dobrze oceniany
    anonim () napisał(a):

    W 1963 r. temperatura zimą wynosiła -30*C, a śnieg sięgał do 50 cm ,w szkołach ogrzewanych piecami kaflowymi, odwołano lekcje.

    Pokaż cytat

    a ja w 63r. spędziłem 3 doby na dworcu we Wrocławiu. Pociągi były odwołane.

  • Dobrze oceniany

    polecam przed wyjsciem wypijta se setke bimbru z miodem i cytryna -odwilz w majtach murowana...

Dodaj komentarz

Dodając akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności. Aby mieć stały podpis, zaloguj się.