Szkoda tylko ze wszyscy przyjechali samochodami i stają gdzie popadnie
Ponad 400 osób na pogrzebie Władysława B…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Czemu ma służyć ta informacja o ilości osób. Pytanie do redaktora.
-
Dobrze oceniany
(...)
-
Dobrze oceniany
tok (AE7Iww) napisał(a):
Pokaż cytatCzemu ma służyć ta informacja o ilości osób. Pytanie do redaktora.
Byłem na pogrzebie, było bardzo dużo ludzi, a to dlatego, że był to człowiek bardzo dobry, poważany przez większość ludzi z naszego miasta i okolic. Każdy, kto chciał go pożegnać w ostatniej jego drodze, to uczynił to. Kolego spoczywaj w spokoju. Kondolencje dla rodziny. A głupich pytań proszę nie piszcie.
-
Dobrze oceniany
Co w tym dziwnego? Duża rodzina, dużo znajomych i współpracowników z firmy.
-
Dobrze oceniany
Wy umiecie liczyć do 400, wasza konkurencja - do 1000.
-
Dobrze oceniany
anonim () napisał(a):
Pokaż cytatWy umiecie liczyć do 400, wasza konkurencja - do 1000.
Oj anonimie jaki jesteś mało inteligentny. Szkoda tylko, że coś takiego zabiera głos. Wstydź się człowieku.
-
Dobrze oceniany
Naprawdę szkoda ze nikt nie interesuje się tym ze pędzie parkują na trawnikach zamiast wykupić bilet, 23 miejsca wolne, powinni pod carefurem parkować może ktoś by się tym zainteresowal
-
Dobrze oceniany
Zzzgrd () napisał(a):
Pokaż cytatSzkoda tylko ze wszyscy przyjechali samochodami i stają gdzie popadnie
A kto szlachcie i właścicielom tego hrabstwa zabroni?
-
Dobrze oceniany
anonim () napisał(a):
Pokaż cytatWy umiecie liczyć do 400, wasza konkurencja - do 1000.
Marczewski przesadza. Zazwyczaj dwu, trzykrotnie zawyża liczbę uczestników. Piotr wspomniał w mowie pożegnalnej o hejcie, jaki dotykał Władysława. Każdy wie, że hejt pochodził ze strony Marczewskiego. Pamiętamy jak razem z Muchą podjudzali ludzi, a teraz Marczewski pisze "żegnaj przyjacielu". To jest dopiero niesmaczne!
-
Dobrze oceniany
Dzieki Jarku za ten wpis bo tez juz nie moglem zdzierzyc imć Marczewskiego za te bzdury o przyjazni. Co za hipokryzja!! Uderzal we Wladka a teraz taki przyjaciel
-
Dobrze oceniany
Niech mu ziemia lekką będzie.O zmarłych mówi się dobrze albo milczy, tego wymaga kultura.
-
Dobrze oceniany
Dziękuję za piękną i wzruszającą relację fotograficzną z pogrzebu. Nie mogłam być osobiście na pogrzebie Władka dlatego tym bardziej dziękuje.
-
Dobrze oceniany
To był cudowny człowiek i bardzo dobry