Po co te tarcze wystarczy obniżyć o połowę gaz prąd paliwa czynsze żywność i będzie ok. Obędzie się bez jakiejś tam tarczy. Morawiecki rusz swoim łbem
Podrożały paliwa. Ile trzeba zapłacić za…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Ryszard (ArQtV9) napisał(a):
Pokaż cytatBo Bolesławiec jest za drogi i zawsze był.Może przez przemysł i ceramikę.
I przez strefy i firmy na nich, przez ruch tranzytowy i bliskość autostrady.
-
Dobrze oceniany
Ten Tusk to już przechodzi samego siebie .Co Kaczyński z Obajtkiem cenę obniżają ,akcyzę obniżają ,vat obniżają ,to po kilku dniach , przychodzi Tusk ,wsadza kij w szprychy ,sypie piasek w zębatkę i cena paliwa wzrasta.
Kiedy on przestanie ? -
Dobrze oceniany
Dzesika () napisał(a):
Pokaż cytatTen Tusk to już przechodzi samego siebie .Co Kaczyński z Obajtkiem cenę obniżają ,akcyzę obniżają ,vat obniżają ,to po kilku dniach , przychodzi Tusk ,wsadza kij w szprychy ,sypie piasek w zębatkę i cena paliwa wzrasta.
Kiedy on przestanie ?Dziecko, ferie sie skonczyly. Wracaj do ksiazek i przestan trolowac ;]
-
Dobrze oceniany
@ (hjJPI) napisał(a):
Pokaż cytatDziecko, ferie sie skonczyly. Wracaj do ksiazek i przestan trolowac ;]
Książki są nudne ,oglądam TVP Info.
-
Dobrze oceniany
Najpierw narzekaliście na Kaczora mówiąc "co może zrobić karakan z żoliborza" a teraz narzekacie że podnosi cenę baryłki ropy na świecie. Jak to z nim jest? Wszechmocny czy nic nie mogący?
-
Dobrze oceniany
Dzesika () napisał(a):
Pokaż cytatKsiążki są nudne ,oglądam TVP Info.
dżesika i wszystko jasne