Co za typ masakra głąb
By ukrywać się przed policją, wykuł wnęk…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Pomysł może i genialny, ale wykonanie poziom podstawówka..., gdzie to chować się za czarną folią. Wystarczyło zamontować przesuwną dyktę :D
-
Dobrze oceniany
Mądry człowiek tego nie wymyśli bo nie ma potrzeby , średnio mądry stara się jak może , pracuje , tyra , kombinuje , żule i pasożyty też jakoś ten wózek ciągną ale taki [...] typ nic z Tych rzeczy nie potrafi bo jest za bardzo pewny swego geniuszu .Jak się okazało nie wyszło mu tym razem .
-
Dobrze oceniany
Ciekawe czy wyciszał smartfona jak się chował
-
Dobrze oceniany
Teraz będzie mógł ryć pod celą.Wprawy już nabrał.............................
-
Dobrze oceniany
ZK Polska () napisał(a):
Pokaż cytatCiekawe czy wyciszał smartfona jak się chował
Dobre xD
-
Dobrze oceniany
walet (euI03f) napisał(a):
Pokaż cytatTeraz będzie mógł ryć pod celą.Wprawy już nabrał.............................
I zwieje jak typ ze "Skazanych na Shawshank" xD
-
-
Dobrze oceniany
Powinni zamknąć go w podobnej celi
-
Dobrze oceniany
się za dużo Narcosa naoglądał...
-
Dobrze oceniany
Do wszystkich którzy napisali swoje genialne komentarze ....
Potraficie oceniać kogoś po tym co o nim napiszą albo powiedzą nie znając go więc tak naprawdę jak gówno wiecie i piszecie takie śmieci że po prostu aż mi was szkoda łatwo wam się mówi nie ciekawe co byście wy zrobili na jego miejscu bo na pewno takiego czegoś nie wymyślili byście więc sorry !!!! I oceńcie samych siebie a nie kogoś od tego zacznijcie -
Dobrze oceniany
Osoba o której zamieszczony jest artykuł to KRYSTIAN KITAJEC złodziej i włamywacz. A do tego Narkoman który widać jak próbował kombinować aby nie dopadła go sprawiedliwość. BRAK SŁÓW TOTALNE DNO!!
-
Dobrze oceniany
KRYSTIAN SZAŁ Ksywa KITAJEC
-
Dobrze oceniany
Anonim (ANUY7N) napisał(a):
Pokaż cytatKRYSTIAN SZAŁ Ksywa KITAJEC
* KRYSTIAN SZAL KSYWA KITAJEC
-
Dobrze oceniany
Krystian Szal dobrze kombinował
-
Dobrze oceniany
A to ten co jest z Kamila Osip? Ta co ma małe dziecko i handluje Tym świństwem? Too już wszystko wiadomo