Bardzo dobrze że drążycie ten temat. Nie dość że płacimy na ZUS tym wszystkim księżom i biskupom, to jeszcze oni nie muszą płacić podatków a nieruchomości kościół kupuje za 1% wartości. Kiedy skończy się to utrzymywanie z naszych pieniędzy? Niech zaczną pracować jak my wszyscy.
Szpital psychiatryczny odmawia informacj…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Niech księża założą "szpital leczenia modlitwą", ciekawe ilu pacjentów by mieli?! Podpinają się pod medyków i udają, że modlitwami coś pomagają. Modlitwa jest nieskuteczna, bo bóstwo nie istnieje, może co najwyżej poprawić nastrój.
-
Dobrze oceniany
Do tego szpitala to powinni przyjąc tą redakcję i to na oiom
-
Dobrze oceniany
Agnieszka (ekhp2h) napisał(a):
Pokaż cytatDo tego szpitala to powinni przyjąc tą redakcję i to na oiom
...bo ich "ciekawość" jest chorobliwa.
-
Dobrze ocenianyKażdy krok ku świeckiemu państwu jest ważny. To gdzie jesteśmy teraz jako państwo, jak głęboko i wielopoziomowo uzależnieni jesteśmy od KK zatrważa. By się z tej matni wyzwolić trzeba wysiłku, pracy i działania.
-
Dobrze oceniany
Popieram w tej kwestii Redakcję Istotnych.
-
Dobrze oceniany
anonim (vk2qL) napisał(a):
Pokaż cytat...bo ich "ciekawość" jest chorobliwa.
Szpital jest jednostką budżetową i wszyscy tam zatrudnieni otrzymują pobory od państwa to jest z naszych podatków. I ujawnienie przez Szpital na 1000 Lecia powinien być jawny, chyba, że coś jest nie tak i dlatego nie chcą ujawnić. Szpital popełnia błąd, ale myślę, że to się wyjaśni.
-
-
Dobrze oceniany
anonim (vk2qL) napisał(a):
Pokaż cytat...bo ich "ciekawość" jest chorobliwa.
Zamknij ryja jak niemasza nic do powiedzenia!!!
-
Dobrze oceniany
A dlaczego pytacie szpital o wysokość poborów kapelana a nie jednostkę samorządową której on podlega?
-
Dobrze oceniany
Nie rozumiem Kościół naucza prawdy a sam zakrywa się tajemnicami i siedzi w zakłamaniu . Szpital niestety jest opłacany że składek obywateli i łaski nie robi a u nich co łaska to wytarty slogan nie dosyć że biorą pensje , składki i Babki im tam wciskają renty to jeszcze chapią kasiore w tajemnicy . Jestem katolikiem , wierzącym i praktykującym ale coraz częściej na nich patrzę i zaczynam omijać szerokim łukiem . To zaczyna nie mieć nic wspólnego z posługą a z biznesem o od nich nic darmo nie dostaniesz .
-
Dobrze oceniany
za dwa lata będą wybory wygrajcie to rządzić będziecie i wtedy pozbawicie ich dobrych stanowisk a najwięcej kościół dostał kasy i majątków jak rządzili sld psl i po psl jak do tej pory i kto tu wspiera kościół
-
Dobrze oceniany
pis i kościół łoją Polaków z kasy
-
Dobrze oceniany
Ton są jaja jakieś z uszami
-
Dobrze oceniany
Walka z kościołem umacnia tylko PIS, ciekawi mnie co byście pisali gdyby krajem rządziło państwo islamskie, mam wrażenie że strach powodowałby brak takich artykułów.
-
Dobrze oceniany
Pisanie że ksiądz głosi jakieś mity to chyba obrażanie katolików...