Andrzej Duda zaatakował w Bolesławcu Trz…

  • Dobrze oceniany

    Wstyd dla tej części mieszkańców Bolesławca że tak dali się otumanić ,że wzajemnie się poniżają i prześcigają się w rzucaniu obelg , a często jest to sąsiad, kolega, znajomy. W imię czego to robią , chyba się nie zastanowili i nie przemyśleli co czynią i do czego to może doprowadzić.

  • Dobrze oceniany
    Wyborca (d3LKO1) napisał(a):

    A te dzieci z gwizdkami i plakatami Pana T. to oczywiście w pełni świadome (?). Ale właściwie wyborcy Pana T. są jak dzieci - bez swojego zdania, ukształtowane głupimi memami na portalach społecznościowych.... Dzieci nie muszą przecież wiedzieć, że partia stojąca za Panem T. za grosze chciała wysprzedać wszystko co polskie, a na skargę do UE to też latali z miłości do ojczyzny.

    Pokaż cytat

    Taa a PiS to leciał do Brukseli na lody. Krótka i wybiórcza pamięć. Ale to normalne u pisiorów. Spadajcie

  • Dobrze oceniany

    :-)

    Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
  • Dobrze oceniany

    Polska kraj katolicki a zatem kultura
    szacunek dobre słowo i pomoc bliźniemu.Zobaczcie co się z wami stało,nie ważne który wygra my już jesteśmy przegrani

  • Dobrze oceniany
    Kto ci płaci za te brednie volks (d3LKQc) napisał(a):

    A skąd wiesz czy nie były wyprodukowane w Chinach np?zanim coś napiszesz to pomysł?

    Pokaż cytat

    Technologia niemiecka, a jeżeli w Chinach czy gdzie indziej to firma zawsze będzie niemiecka. Niemcy nikomu swojej technologii nie sprzedali. Pomyśl zanim coś napiszesz.

  • Dobrze oceniany
    zyga (d3LKQD) napisał(a):

    nie daj boże żeby Trzaskowski rządził tak jak w stolicy

    Pokaż cytat

    Inaczej rządzi się miastem a inaczej państwem.

  • Dobrze oceniany
    Xyz (d3LKQD) napisał(a):

    Inaczej rządzi się miastem a inaczej państwem.

    Pokaż cytat

    Przecież z jego wypowiedzi wynika, że nawet w związku rządzi jego żona :-). Jak ten koleś chce być zwierzchnikiem sił zbrojnych ? Przecież to jego główne zadanie - bajki wyborcze " co zrobię jak zostanę" - które odpowiada podczas agitacji nie nalezą do jego kompetencji :-) .

  • Dobrze oceniany

    Propagowanie nienawisci, standard. Niech się cały kraj pokłóci i podzieli na pół, niech żyje Polska! Tak powinien robić prezydent WSZYSTKICH Polaków, skłócać ich, brawo. Potem każdy w ten sposób nawrócony wyborca rzuca się prawie innym do gardeł i sieje bezmyślnie tą samą progagandę. Jeb@# tych, którzy niszczą relacje między Polakami.

  • Dobrze oceniany
    anonim (d3LKQ7) napisał(a):

    Taa a PiS to leciał do Brukseli na lody. Krótka i wybiórcza pamięć. Ale to normalne u pisiorów. Spadajcie

    Pokaż cytat

    Twój komentarz mówi o Was wszystko. Dzięki za piękną kwintesencję tego kto głosuje na Pana T.

  • Dobrze oceniany

    Ty jednak masz mózg przeżarty. Żal mi ciebie...żeby takie głupoty wypisywać... ile w tobie jadu i nienawiści. Uważaj bo zawału dostaniesz

  • Dobrze oceniany

    Rząd nie powinien jeździć niemieckimi samochodami...

  • Dobrze oceniany

    BÓG - was sam rozliczy
    HONORU - nie macie
    OJCZYZNA - zdemolowana
    Społeczeństwo podzielone. Jeden z biskupów miał racje mówiąc, że za to, za jad, kłamstwo i nienawiść liderzy PIS-u będą się w piekle smażyć,
    A wy wyborcy zastanówcie sie dobrze czy chcecie lepszego życia, bo po wyborach sie nie pozbieracie . Większy ZUS, podatki, w sklepach drożyzna, tylko podpaski i musztardę bedziemy mieli tańszą o parę groszy. Służba zdrowia, edukacje, kultura, wszystko leży. Żebyście później nie narzekali. PIS nie będzie miał nic do stracenia. Duda i tak jak wygra te wybory nie będzie mógł kandydować w następnych (chyba że zmieni konstytucję jak Putin). Prze 5 lat nas okłamywał to dlaczegóż nie miał by tego robić nadal. A ten zwykły poseł spełni sowje marzenia - bedzie miał władze absolutrną. Przeczytajcie jego ksiazki to zrozumiecie do czego dąży.
    W moim życiu sporo sie wydarzyło, komuna, stan wojenny, nie chcę do tego wracać i wam tego nie życzę. To lata wycięte z życiorysu. Wierzcie mi było bardzo ciężko, teraz bedzie jeszcze gorzej - dyktatura jednego człowieka. My przynajmniej byliśmy zjednoczeni i potrafiliśmy jak widać skutecznie walczyć z komuną. Wy niestety żrecie sie jak dzikie zwierzęta. I oto właśnie PIS-owi chodzi, bo naród skłócony to słaby naród. A takim najłatwiej manipulować. Ta nagonka na Trzaskowskiego...czemu tyle nienawiści jest w Dudzie... na wiecach krzyczy, oczernia, i bzdury opowiada. Naszym przyjacielem jest tylko morze Bałtyckie. Tramp? Dba o swój interes. Zresztą niedługo w USA też są wybory... Możemy zostać sami skłóceni z wszystkimi. Liderzy PIS-u nie znają żadnych granic w lżeniu każdego z kim im nie podrodze niszczyć ten kraj. Zastanówcie sie nad tym wyborcy PIS-u. Które obietnice spełnił Duda. A jaki teraz ma program. Poza 500+, które wyciągnął nam z portfela, a później oddał nie zrobił nic. Przeciez to zwykły chwyt marketingowy. Dlaczego nie podwyższył kwoty wolnej od podatku? To byłoby dla nas korzystniejsze, ale wtedy nie móglby powiedzieć że "dał"

  • Dobrze oceniany

    Głosujcie na kogo chcecie, wasze prawo, ale zróbcie to rozważnie i nie zapomnijcie powiedzieć o tym swoim dzieciom/ wnukom, przynajmniej będą wiedziały jak rodzic/ babcia/ dziadek zadbał o ich przyszłość i czy warto kiedyś im świeczkę na grobie postwaić.

  • Dobrze oceniany
    jagódka (d3LKQD) napisał(a):

    Głosujcie na kogo chcecie, wasze prawo, ale zróbcie to rozważnie i nie zapomnijcie powiedzieć o tym swoim dzieciom/ wnukom, przynajmniej będą wiedziały jak rodzic/ babcia/ dziadek zadbał o ich przyszłość i czy warto kiedyś im świeczkę na grobie postwaić.

    Pokaż cytat

    Niektórzy rodzice i dziadkowie dzieciom i wnukom na grobach świeczki stawiają i nie pytają czy warto i co od nich otrzymali. Nie są wyrachowani.

  • Dobrze oceniany
    anonim (d3L8Nx) napisał(a):

    Niektórzy rodzice i dziadkowie dzieciom i wnukom na grobach świeczki stawiają i nie pytają czy warto i co od nich otrzymali. Nie są wyrachowani.

    Pokaż cytat

    To nie o wyrachowanie czy jego brak chodzi. Nie zrozumiałeś sensu wpisu. Nie bierz wszystkiego tak bardzo dosłownie...Zniszczyć coś jest bardzo łatwo ale żeby odbudować czasami trzeba pół życia poświęcić...

Dodaj komentarz

Dodając akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności. Aby mieć stały podpis, zaloguj się.