To trasa wylotowa z Nowogrodźca do Bolesławca. Prosta droga, po prawej i po lewej mieszkańcy, szieci na rowerach, hulajnogach i piesi. Zastanawiam się kiedy postawią tam fotoradar. Prędkość pojazdów przejezdzajacych nie jest mniejsza niż 80 km/h. Niech robią swieta dzbanow, pit czy innych kebabów. Bezpieczeństwo na końcu. Droga śmierci.
Potrącenie trzech osób w Nowogrodźcu. Ca…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
A co ma do tego święto.. Dzbanow itp.Jak wsiadasz za kierownicę to nie jeździsz jak debil... Chyba sam jesteś dzban.!!!
-
Dobrze oceniany
Ale chodnik jest po jednej i po drugiej stronie. Jak doszło do potrącenia?
-
Dobrze oceniany
Kierowca niebieskiego VW pomylił chodnik z jezdnią, takich ludzi powinno się eliminować ze społeczeństwa zanim kogoś zabiją. Eutanazja w tym przypadku byłaby ok.
-
Dobrze oceniany
Jakim aparatem zdjęcia robiono? Super jakość, igła po prostu!!
-
Dobrze oceniany
zdjecia wykonano telefonem stacjonarnym!
-
Dobrze oceniany
Aparatem słuchowym
-
-
Dobrze oceniany
Nie są nam potrzebni nowe muzułmańskie [..]. Na miejscu mamy własnych, katolickich.
-
Dobrze oceniany
Odśwież ie informacje bo mężczyzna w ciężkim stanie!!!!!!
-
Dobrze oceniany
Tak wlasnie mezczyzna w ciężkim stanie jest! Więc jednak to był poważny wypadek.
-
Dobrze oceniany
Mężczyzna walczy o życie, dziewczyna jest w szpitalu w Bolesławcu a dziecko w szpitalu w Legnicy więc był to poważny wypadek a nie tylko potracenie
-
Dobrze oceniany
Chodnik,oswietlona droga,ewidentna wina kierowcy,oby kara byla odpowiednia.
-
Dobrze ocenianyNowogrodzianin (hjcYQ) napisał(a):
Pokaż cytatTo trasa wylotowa z Nowogrodźca do Bolesławca. Prosta droga, po prawej i po lewej mieszkańcy, szieci na rowerach, hulajnogach i piesi. Zastanawiam się kiedy postawią tam fotoradar. Prędkość pojazdów przejezdzajacych nie jest mniejsza niż 80 km/h. Niech robią swieta dzbanow, pit czy innych kebabów. Bezpieczeństwo na końcu. Droga śmierci.
Gmina nie jest odpowiedzialna za ustawianie fotoradaru. Dopiero co parę lat temu samorządowe fotoradary zostały wyłączone/zakryte/zdemontowane ku uciesze (części) społeczeństwa. Ile było krzyków, że fotoradary to sposób na łatanie budżetów samorządowych... A teraz proszę bardzo.
-
Dobrze oceniany
To co wieczorami się dzieje w N-cu to przechodzi ludzkie pojęcie,teraz doszło do potrącenia na wyjeździe z miasta,okropna tragedia niewinnych osób...,a w centrum przy drodze głównej,przejście dla pieszych obok przystanku Pks,tam również szaleją...jeżdżą jak wariaci i na nic nie patrzą.Wchodzą w zakręty z piskiem opon !!!Już niedługo rozpoczęcie roku szkolnego i znów tamtędy będzie chodziło mnóstwo dzieci,czy ktoś pomyśli i zrobi coś,aby chociaż dzieciom zapewnić bezpieczeństwo?????
-
Dobrze oceniany
Nadmierna prędkość odpowiedni samochód do takiej jazdy i znając Nowogrodziec to i pewnie naćpany jak szpadel