a w centrum miasta swiatla niepotrzebne tym swietym krowom?? przelaza jak chca, aby tylko nie po pasach!
Sygnalizacja na Nila nie działa, bo jest…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
a to jest droga do szkoły podstawowej i mnóstwo dzieci tamtędy chodzi! ma dojść do tragedii????
-
Dobrze oceniany
Ekologia ... Czekać aż za parę lat jakiś mądry wpadnie na pomysł żeby zasilać w taki sposób wszystkie światła w mieście . Nie ważne jest bezpieczeństwo czy to że chodzą tam dzieci . Ważne że jest ekologiczne .
-
Dobrze oceniany
Czy radny Piwko jakoś się wypowie do tego tematu!!!
-
Dobrze oceniany
Pewnie na tej samej zasadzie nie działa oświetlenie ronda koło Łazisk. ;-)
-
Dobrze oceniany
Pablo (qfHrG) napisał(a):
Pokaż cytatEkologia ... Czekać aż za parę lat jakiś mądry wpadnie na pomysł żeby zasilać w taki sposób wszystkie światła w mieście . Nie ważne jest bezpieczeństwo czy to że chodzą tam dzieci . Ważne że jest ekologiczne .
W dobie dzisiejszej technologii nie widzę problemu żeby te światła od poczatku swojego istnienia posiadaly przyłącze stałe na ktore mogły by się przełączyć przy braku słońca i wiatru. Wgl to chyba tam stoi skrzynka energetyki z przyłączem obok tej sterowniczej więc o co kaman?
Nie jest problem że ten problem wystąpił z tym brakiem prądu..problem jest w tym że urzędasy się z tym tyle pier..lą - ciekawe ile by im godzin zajęło rozwiązanie takiego problemu jakby komputery w biurach mieli z takiego wiatraka zasilane co raz na 2tygodnie sie kreci i prąd wytwarza ..pewno w mgnieniu oka bo trzeba przecież fejsa i inne pierdoły męczyć w urzędowym czasie pracy . -
Dobrze oceniany
Jest ciemno ale ekologicznie, tak działają (za darmo) źródła energii odnawialnej. A w naszym klimacie jest tego słońca mało i wiatru też- słynne wiatraki, dostarczyciele najdroższej energii, pracują, średnio, 40% czasu.
Pozdrawiam rozsądnych ekologów. -
Dobrze oceniany
tam w ciągu są latarnie, to z prądem przecież nie jest problem. poza tym w innych miastach tez są takie rozwiązania i wsio działa dobrze. w Bolesławcu jest mniej slonca i wiatru? :)
-
Dobrze oceniany
Takie jaja tylko w Bolesławcu ....
-
Dobrze oceniany
Przerobią światła na stałe zasilanie ....
Ja się pytam, a co z kasą (naszą kasą) która została zainwestowana w teraźniejsze oświetlenie ? W BŁOTO !!!!! -
Dobrze oceniany
To przez zmianę nazwy ulicy. Jak było II Armii WP to nie było problemu.