Drodzy Forumowicze. Gdzie w okolicach Bolesławca mozna pojechac i legalnie rozpalić ognisko, żeby upiec kiełbaski?
Ognisko
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
miejscówka z tego poniższego tematu, legendarna miejscówka
istotne.pl/…tylko nie zostawiamy takiego syfu jw, sprzątamy po zakonczeniu ogniska
-
Dobrze oceniany
Pojechać? jak daleko chcesz jechać? Mozesz w pierwszym lepszym lasku ,ale odpowiednio przygotuj miejsce i weź z 5l wody do zagaszenia - zawsze jak będzie jakis narrwaniec z lasu to możesz przed mandatem się wytłumaczyć przygotowaniem,woda pod ręka i w ogóle.
Tak czy inaczej lepiej polana niz środek lasu ze ściółką ;)
Mówi ci to osoba podrózująca pieszo po szlakach ,robiaca ogniska z głową ,gdzie jak działasz z głowa i się pogada ,to przymykają oko ,lub w ogóle nie ma problemu.A z innej baśki?
Nad boberkiem (za Imperium jakieś 100m w prawo)jest wiata do posiedzenia ,ale też krąg do ogniska- mozna wrzucić swoje drewno,kiełbacha na kija i wio :) -
Dobrze oceniany
w stronę kliczkowa tak w połowie drogi po prawej stronie jest parking, miejscówka na ognisko, wiata, laweczki, stolik super miejsce na ognisko
-
Dobrze oceniany
Dzięki :)