Połączenie drogowe Bolesławiec -Lwówek…

  • Dobrze oceniany

    Jedyne najkrótsze połączenie między naszymi miastami w części przypomina poligon czołgowy.Piękna na pewno będzie obwodnica ale nim do tego dojdzie tysiące samochodów będzie miało porozbijane zawieszenia i zdarte opony.Na trasie tej konary drzew powodują oblodzenia a następnie rozsadzanie resztek asfaltowej nawierzchni.Nikogo to nie obchodzi?Nie ma jak zwykle pieniędzy czy nie ma w tym temacie planowania bo to jest "Kraj za miastem"

  • Dobrze oceniany

    no na poligonie czolgowym jest rowniej. Trzeba tam telewizje wyslac i Amerykanow niech pokażą im jak sie dziury u nas zasypuje ziemią w jezdni a nie ceramike im na siłe wciskają albo te sredniowieczne wystepy w teatrze.

  • Dobrze oceniany

    To jest popis niekompetencji urzędasów ..........do tego dołączyć objazd do Świętoszowa też mądry wymyślił ale to by się zmieniło gdyby oni za cokolwiek odpowiadali .

  • Dobrze oceniany

    Do tej pory tylko czytałem wasze komentarze Dopiero jak się przejechałem dotarło do mnie
    Makabra

  • Dobrze oceniany

    Niestety wszystkie drogi prowadzące do Lwówka są już teraz w opłakanym stanie. Za kilka miesięcy ich po prostu nie będzie.

Dodaj komentarz

Dodając akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności. Aby mieć stały podpis, zaloguj się.