~Anonim napisał(a): Założyłem ten temat nie dlatego że jestem jakiś recydywa czy anty nastawiony. Skoro ode mnie się czegoś wymaga ja mam prawo wymagać od innych, A szczególnie od policjanta. Skoro jadą na sygnale to po coś jadą, myślałem że może wypadek Albo że pokierują ruchem jak taki korek. Ale przecież zima! Internet najskuteczniejszą formą walki, mam nadzieję że skutecznej.
No i właśnie... założyłeś ten temat bo nawet radia w swoim aucie nie słuchasz. Jak byś przestał słuchać te diskopolo z kasety to byś usłyszał o karambolu na A4 i byś się domyślił, że policjanci jeździli w tę i z powrotem.
Internet... "najskuteczniejszą formą walki, mam nadzieję że skutecznej" - chyba z głupotą.
~czekoladowy joe napisał(a): No i właśnie... założyłeś ten temat bo nawet radia w swoim aucie nie słuchasz. Jak byś przestał słuchać te diskopolo z kasety to byś usłyszał o karambolu na A4 i byś się domyślił, że policjanci jeździli w tę i z powrotem. Internet... "najskuteczniejszą formą walki, mam nadzieję że skutecznej" - chyba z głupotą.
Super jesteś debilem z debila! Bo inaczej nie mam innej możliwości nazwania cię! Pochwal się sowimi okryciami do trybunału konstytucjonalnego! O do tego Policja jest, żeby być tam gdzie najmniej jest tego się spodziewane! Jestem oficerem Policji i ma was ludzi w głębokim poważaniu, ważne żeby słupki mi się zgadzały!
Ale jesteś prostakiem, jak tak piszesz notatki służbowe jak na tym forum to współczuje twojemu przełożonemu, który musi po tobie czytać. Pewnie od razu po podstawówce poszedłeś do milicji tak Ci już został ;-).
~do podkom napisał(a): Ale jesteś prostakiem, jak tak piszesz notatki służbowe jak na tym forum to współczuje twojemu przełożonemu, który musi po tobie czytać. Pewnie od razu po podstawówce poszedłeś do milicji tak Ci już został ;-)
A mi nie jest szkoda was! Ważne, że moi policjanci wykonują swoją pracę i każą was za wszystko jak się należy. Prostakiem o żałosnym człowiekiem jesteś sam! Śmiać mi się chce z takich ludzi!
Jest wiele podobnych przykładów tego typu.
Gostek wpuszcza was w okopowe, a wy się jaracie jak murzyn bateryjką :) ) Cholera, napisałem "murzyn" :( czy cenzura mi to puści... ? Kuna, napisałem "cholera"... czy ktoś w ogóle to puści... ?
~Anonim napisał(a): Gostek wpuszcza was w okopowe...
Dokładnie, tu można napisac, że się jest mehanigiem i zaraz wszyscy wierzom.
~podkom napisał(a): Jestem oficerem Policji
Jasne... a ja jestem ormowcem w stanie spoczynku.