No i znowu powtórka z rozrywki.
Będzie remont mostu na Bobrze?
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze ocenianyDosłownie
-
Dobrze oceniany
Super, będę znowu jechąć 2 godziny do i z pracy, czyli ok. 5 km...
-
Dobrze oceniany
Ja mieszkam przy obwodnicy, znowu nie będę mogła wyjechać w lewo tylko jedyne wyjście w prawo!
-
Dobrze oceniany
Jak znająćc nasze por... e władze to rozpoczna remont dopiro w maju 2012r tak aby więdzej czasu przejezdni spędzili czasu w bolesławcu, akurat na moscie. Pozdrawiam inwestorów.
-
Dobrze oceniany
Może nauczycie się korzystać z rowerów lenie!
-
Dobrze oceniany
Postawić kasowniki przy moście i samochody będą Bobrem płynąć :D.
-
-
Dobrze ocenianyNie wierzę że państwo które chce kasować na autostradzie tak łatwo odda ten ruch innej niepłatnej drodze. Prawdopodobnie w zamian nastawia fotoradarów i ograniczeń że zakorkuje tą drogę na amen.
Dlatego w planach jest likwidacja niektórych zjazdów i wjazdów które w tej chwili zaoszczędzą ludziom trochę pieniędzy.
Też mi się wydaje że remont zaczną robić w czasie startu poboru opłat aby ludziom obrzydzić tą drogę. Pewnie będzie trwał jak najdłużej. -
Dobrze oceniany
Tak własnie niech remontuja zanim nowa nitka autostrady będzie płatna i tiry znowu wrócą do miasta a to, ze spowoduje ten remont znowu chaos komunikacyjny w miescie to już pikuś.
-
Dobrze oceniany
Fakt korki napewno bedą ale co za ruznica czy w maju czy w sierpniu? Najpier to kasa niech sie znajdzie na remont.
-
Dobrze oceniany
Niech wyremontuja most na ul. Mostowej! :D.
-
Dobrze oceniany
Ile to ostatnio robili nową nawierzchnię? 2 miesiące? Czyli teraz remont potrwa z pół roku.
-
Dobrze oceniany
Zaczną remont tuż przed Mistrzostwami Europy...
-
Dobrze oceniany~misiek napisał(a): Zaczną remont tuż przed Mistrzostwami Europy...
I zakończą zaraz po tym jak Polska wyjdzie z grupy :D.
-
Dobrze oceniany
I zakończą zaraz po tym jak Polska wyjdzie z grupy :D
Raczej nie bo remont na pewno się kiedyś skończy ;).