Mam depresje potrzebuje dobrego specjalisty czy jest ktos taki w boleslawu prosze o pomoc!
Psycholog
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze ocenianymoże pójdź do lekarza pierwszego kontaktu i się tam poradź? ja bym tak zrobił.2011-02-18, 21:28Głowa do góry!
-
Dobrze oceniany
W szpitalu psychiatrycznym jest poradnia. Możesz za darmo skorzystać z pomocy fachowców. Nie musisz mieć skierowania od lekarza, po prostu idziesz i się rejestrujesz. Oczekiwanie na termin to chyba tydzień. Czasem warto od razu wziąć dobre leki, bo praca z psychologiem wymaga czasu.
-
Dobrze oceniany
Tak, prawda, ale czeka się ok.miesiąca. Ale tam jest izba przyjęc i lekarz udziela bezpłatnych porad, tak tam na izbie przyjęc! Sprawdź tylko w jaki dzień, bo nie pamiętam( w piątki? ), od 16g. Jakoś tak. Poszłam na poradę i lekarz kazał mi przyjścdo poradni psychiatrycznej na umówiony dzień i godzinę. PRZYJĄŁ mnie na NFZ, i postawił diagnozę, wypisał b. Db. Leki i tanie. Teraz wiem, że żyję! Polecam!
-
Dobrze oceniany
Jest też psycholog w MOPSie.