W lokalu zaczepił znajomą pokrzywdzonego. A potem brutalnie go pobił

W lokalu zaczepił znajomą pokrzywdzonego. A potem brutalnie go pobił
fot. freeimages.com (digital_a) Sprawca pobicia został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
istotne.pl policja, sąd, pobicie

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego. Mężczyzna podejrzany jest o brutalne pobicie 41-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w czasie Święta Niepodległości na jednej z ulic Jeleniej Góry. Tego dnia pokrzywdzony bawił się ze swoimi znajomymi w jednym z lokali. Był tam również wspomniany 32-latek. Spożywał alkohol. W pewnym momencie zaczął zaczepiać jedną z przyjaciółek pokrzywdzonego.

Kiedy 41-latek i jego znajomi wyszli z lokalu, podejrzany ruszył za nimi. Na ulicy między mężczyznami doszło do sprzeczki, w wyniku której ten młodszy rzucił się na starszego. Pobił go i skopał. Pokrzywdzony w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Po całym zdarzeniu 32-latek ukrył się u znajomej, w jednej z podjeleniogórskich miejscowości. Policjanci ustalili miejsce pobytu podejrzanego i go zatrzymali.

Mężczyzna najpierw trafił do policyjnego aresztu, a potem został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Grozi mu do 10 lat odsiadki.