Napadli na sklep, poznajesz?

Napad
fot. KMP Jelenia Góra Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze prowadzą postępowanie dotyczące napadu rabunkowego na sklep spożywczy w Karpaczu.
istotne.pl 0 policja, karpacz, miasto jelenia góra

Reklama

Do zdarzenia doszło 14 lutego 2015 roku, około godziny 23:55, przy ul. Nad Łomnicą w Karpaczu. O napadzie oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze powiadomiła właścicielka sklepu.

Z relacji zgłaszającej wynikało, że tego dnia, tuż przed zamknięciem, do sklepu wbiegło trzech zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich pałką teleskopową rozbił szybę w gablocie chłodniczej, natomiast drugi za pomocą przedmiotu przypominającego broń palną sterroryzował pokrzywdzoną.

W rezultacie rabusie ukradli szufladę z kasy fiskalnej wraz pieniędzmi. W tym czasie trzeci ze sprawców ukradł z lodówki kilka butelek piwa. Jak ustalili funkcjonariusze, po napadzie mężczyźni pobiegli w kierunku stadionu w Karpaczu.

NapadNapadfot. KMP Jelenia Góra
NapadNapadfot. KMP Jelenia Góra
NapadNapadfot. KMP Jelenia Góra
NapadNapadfot. KMP Jelenia Góra

Rysopisy sprawców:

  • jeden z mężczyzn ubrany był w bluzę czarno-bordową z bordowym kapturem i z charakterystycznym nadrukiem z przodu. W chwili napadu sprawca posiadał założony na głowę kaptur, twarz miał zasłoniętą chustką lub apaszką w kolorze zielonym. Spodnie ciemne. W ręku posiadał pałkę teleskopową o długości około 40 cm
  • drugi z napastników ubrany był w oliwkową kurtkę, na głowie miał jasny kaptur, wystający spod kurtki lub bluzy; ciemne spodnie. Miał on około 180 cm wzrostu, był wyższy i szczuplejszy od swoich kolegów. W ręku posiadał przedmiot przypominający broń palną. Z poczynionych ustaleń wynika, że posiadał włosy krótkie koloru blond.
  • trzeci z mężczyzn ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie, miał krótkie włosy. W chwili napadu kaptur miał założony na głowę.

Napastnicy mogli być w wieku około 14-20 lat.

Poznajecie rabusiów? Zadzwońcie pod nr tel. 75 75 20 274, 75 75 20 203 bądź pod numer alarmowy policji 997.

KMP Jelenia Góra/ii

Reklama