Turniej halówki: Wydział Kryminalny najlepszy

Turniej halówki: Wydział Kryminalny najlepszy
fot. freeimages.com (mmagallan) 26 lutego w Hali Sportowej przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej. Był to turniej w ramach policyjnej spartakiady o puchar komendanta miejskiego policji w Jeleniej Górze.
istotne.pl 0 policja, piłka halowa, miasto jelenia góra

Reklama

W rozgrywkach wzięły udział drużyny policyjne reprezentowane przez policjantów z komisariatów I i II w Jeleniej Górze, z komisariatu w Kowarach, w Szklarskiej Porębie, a także z Wydziału Kryminalnego KMP, Wydziału Prewencji KMP oraz CBŚP. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział ponad 60 zawodników.

Rozgrywki wygrała drużyna policjantów z Wydziału Kryminalnego KMP w Jeleniej Górze, która otrzymała puchar ufundowany przez komendanta miejskiego policji w Jeleniej Górze inspektora Zbigniewa Markowskiego. Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Wydział Prewencji KMP w Jeleniej Górze (zgarnęła puchar ufundowany przez Związek Zawodowy Policjantów KMP Jelenia Góra), a trzecie – policjanci z KP I (puchar dla nich ufundował przewodniczący jeleniogórskiego regionu IPA).

W trakcie uroczystości mł. insp. Ryszardowi Modrzykowi wręczono pamiątkową tablicę zastępcy komendanta miejskiego policji w Jeleniej Górze z okazji 25-letniej społecznej działalności na rzecz policyjnej drużyny piłki nożnej regionu jeleniogórskiego. Do tablicy dołączono również pamiątkową koszulkę.

KMP Jelenia Góra/ii

Reklama