Zmiana daty jesiennej zbiórki liści

Zmiana daty jesiennej zbiórki liści
fot. www.sxc.hu (Nossirom) Odpady odbierane będą z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, oraz z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, lecz powstają odpady komunalne.
istotne.pl 0 śmieci, zbiórka, liście, miasto jelenia góra

Reklama

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Jelenia Góra informuje, że w związku z faktem, iż znaczna część liści jeszcze nie opadła z drzew, jesienna zbiórka liści zostaje przesunięta na dni 10-18 listopada (z wyłączeniem dni wolnych od pracy). Liście, które zostały już zgromadzone, można wystawić w terminie odbioru odpadów biodegradowalnych z danej ulicy.

Odpady odbierane będą z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, oraz z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a mimo to powstają odpady komunalne.

Liście należy umieścić w workach przeznaczonych na odpady biodegradowalne (w kolorze brązowym). Koszty wyposażenia nieruchomości w worki obciążają właściciela nieruchomości. Wszelkie zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: Urząd Miasta Jelenia Góra – 75 75 49 896.

UM Jelenia Góra/ii

Reklama