Unijny czwartek przeniesiony za 18 grudnia

Unijny czwartek przeniesiony za 18 grudnia
fot. Krzysztof Gwizdała Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza osoby, które zamierzają założyć działalność gospodarczą, oraz działających przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne „Unijny czwartek dla przedsiębiorczych”.
istotne.pl przedsiębiorczość, spotkanie, ue

Spotkanie odbędzie się 18 grudnia i będzie dotyczyło aktualnych i przyszłych możliwości wsparcia z funduszy europejskich.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości zakładania i rozwoju firm w ramach instrumentów zwrotnych, tj. Inicjatywy JEREMIE, projektu „Fundusz Pożyczkowy EFS”, Programu „Pierwszy biznes – wsparcie na starcie”, oraz informacje o możliwościach wsparcia przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Prelegentami spotkania informacyjnego będą przedstawiciele: Oddziału Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Jeleniej Górze, Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Jeleniej Górze, Funduszu Regionu Wałbrzyskiego oraz Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu, proszone są o zgłoszenie uczestnictwa najpóźniej do 10 grudnia 2014 r. :

  • e-mailem na adres: [email protected] – ze wskazaniem: imienia i nazwiska, nazwy firmy/instytucji oraz e-maila kontaktowego do firmy
  • telefonicznie – kontakt z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu: 75 764 94 66; 75 75 249 42
  • osobiście – w siedzibie Punktu w Jeleniej Górze, przy placu Ratuszowym 32/32 a – w godz. 8:00-16:00, w poniedziałek do godz. 18:00.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 18 grudnia (pierwotnie miało się ono odbyć 11 grudnia) w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze (pl. Ratuszowy 32/32 a) w godzinach 10:00-13:30

Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

UMWD/ii