Liga Rocka: wiemy, kto zagra!

Liga Rocka: wiemy, kto zagra!
fot. freeimages.com (johnnyberg) W czasie koncertu eliminacyjnego można będzie usłyszeć cztery polskie kapele i jeden zespół niemiecki.
istotne.pl koncert, kultura, liga rocka

Liga Rocka weszła w 20 rok swego istnienia i przez ten czas doczekała się szerokiego uznania, stając się jednym z najbardziej popularnych przeglądów młodych zespołów na Dolnym Śląsku i jednym z najciekawszych w Polsce.

Od pięciu lat Liga Rocka – poszerzona o prezentacje niemieckich zespołów – organizowana jest przez Jeleniogórskie Centrum Kultury przy współpracy Steinhaus e.V. Bautzen (w ramach współpracy obu ośrodków kulturalnych).

Dzięki tej imprezie młodzi polscy muzycy mają możliwość zagrania przed entuzjastyczną jeleniogórską publicznością, zaprezentowania własnej, oryginalnej twórczości we wszystkich rockowych odcieniach, a także zdobycia pierwszych nagród i wyróżnień.

Co więcej, za sprawą współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen sympatycy muzyki rockowej mają okazję poznać również niemieckie młode zespoły.

W czasie najbliższego koncertu eliminacyjnego, który będzie mieć miejsce 20 lutego o godz. 18:00 w sali nowej JCK (ul. 1 Maja 60) wystąpią następujące zespoły:

  • OBSESJA (groove metal)
  • DYABEU (rock/metal)
  • HEXADECIMAL (progressive metal core)
  • STARFISH (rock/metal)
  • gościnnie grupa z Niemiec.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60.

JCK/ii