Mam złą ocenę kredytową – czy istnieje szansa na kolejną pożyczkę?

Mam złą ocenę kredytową – czy istnieje szansa na kolejną pożyczkę?
fot. Krzysztof Gwizdała Większość kredytobiorców, których ocena kredytowa jest daleki od ideału, jest pewna, że ich przeszłe nieszczęścia finansowe są wyrokiem przekładającym się na resztę ich życia. Jednak tak nie musi być, bowiem istnieją kredyty gotówkowe zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach, które potrzebują drugiej szansy.
istotne.pl pieniądze

Co więcej, takie pożyczki mogą być nie tylko wspaniałym narzędziem nie tylko do szybkiego rozwiązywania problemów finansowych wymagających dużej ilości pieniędzy, ale także do budowania na nowo swojej reputacji finansowej – o tyle o ile, rozporządza się tym nowym kredytem w rozsądny sposób.

Co masz szansę na takie pożyczki gotówkowe?

Nikt nie jest doskonały, jest to motto tych kredytodawców, którzy oferują kredyty dając drugą szansę tym klientom, którzy nie spłacili swoich zadłużeń w przeszłości. Pożyczkodawcy tego rodzaju mają wiele do zaoferowania:

  • Zabezpieczenie finansowe,
  • 100% Gwarancja zatwierdzenia aplikacji,
  • Szansa na poprawę wyniku kredytowego,
  • Równe szanse z wzorowymi kredytobiorcami,
  • Brak sprawdzenia zdolności kredytowej.
  • Brak zbędnych formalności i faksowania.

Czy istnieje związek między niską zdolnością kredytową a kwotą, którą możesz pożyczyć?

Wysokość takich pożyczek wynosi zwykle od 100 do 1000 złotych. Każdy klient może ubiegać się o kwotę pieniężną w tym zakresie w przypadku posiadania stałego źródła dochodu, co umożliwi mu zwrot pieniędzy w ciągu 1-2 tygodni. Najlepiej zarabiać nie mniej niż 1000 złotych miesięcznie, aby kwalifikować się do pożyczki krótkoterminowej. Maksymalna kwota pożyczki zostanie zatwierdzona w zależności od dostarczonych informacji.

Ile będzie kosztować Cię taka pożyczka?

Koszt tej pożyczki dla kredytobiorców o złej ocenie kredytowej może być różny w zależności od rodzaju pożyczkodawcy np. bezpośredni kredytodawcy mogą oferować niższe stawki. Jednak zawsze konieczne jest bardzo ostrożne obliczanie oprocentowania przed złożeniem wniosku o pożyczkę – bez względu na to ile i gdzie decydujesz się pożyczyć.

tekst zlecony