Baterie Kludi, kabiny prysznicowe Walk In i wanny wolnostojące, czyli projektujemy modną łazienkę

Baterie Kludi, kabiny prysznicowe Walk In i wanny wolnostojące, czyli projektujemy modną łazienkę
fot. gnsbud.pl Wraz z poprawą sytuacji materialnej Polaków coraz większym powodzeniem cieszą się modne łazienkowe stylizacje z wykorzystaniem nowoczesnych baterii Kludi oraz montażem minimalistycznych kabin typu Walk In.
istotne.pl łazienka

Remontując mieszkanie, wiele osób zastanawia się nad radykalnymi zmianami, zarówno w kwestii układu przestrzennego urządzeń sanitarnych, jak również oświetlenia. O jakich aspektach warto pamiętać, decydując się na metamorfozę domowej łazienki?

  1. Co się lepiej sprawdzi – wanna czy prysznic?
  2. Baterie Kludi – czy będą pasować do nowoczesnych wanien wolnostojących?
  3. Które płytki podłogowe będą cieszyć się największym powodzeniem w nadchodzącym sezonie?

Co się lepiej sprawdzi – wanna czy prysznic?

W ostatnich miesiącach ogromnym powodzeniem cieszą się kabiny prysznicowe typu Walk In. Są one pozbawione tradycyjnego wysokiego brodzika, który odcina łazienkowe wnętrze, czyniąc je wizualnie mniejszym niż jest w rzeczywistości. Zaletą kabiny Walk In jest proste wchodzenie i wychodzenie. Wszystko dlatego, że jej podłoga jest równa z posadzką. Z tego też powodu kabina jest świetnym rozwiązaniem w przypadku seniorów czy osób mających problemy z poruszaniem się. Decydując się na tego typu rozwiązanie, zdecydowanie warto sięgnąć po szkło hartowane pokryte powłoką polimerową, która ogranicza powstawanie osadu kamienia i zacieków.

Baterie Kludi – czy sprawdzą się w przypadku nowoczesnych wanien wolnostojących?

Choć wanna zajmuje sporo miejsca, jest chętnie wybierana przez wielu inwestorów. Pozwala się zrelaksować, odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Wiąże się jednak z mniej energooszczędnym dysponowaniem wodą i większymi rachunkami. Decydując się na wannę, istotne jest rozplanowanie miejsca odpływu oraz montażu baterii wannowej. Jeżeli chodzi o stylistykę, dużym powodzeniem cieszą się wanny wolnostojące, dosunięte do ściany, czy to stojące na lwich łapach, czy osadzone wprost na posadzce. Do tak dobranej wanny dobrze sprawdzają się solidne baterie Kludi lub baterie wannowe marki Grohe, które posłużą bezawaryjnie przez wiele lat.

Płytki podłogowe i umywalki – które będą cieszyć się największym powodzeniem w nadchodzącym sezonie?

Nadchodzący sezon w aranżacji wnętrz będzie skupiać się na płytkach podłogowych utrzymanych w kształcie rybiej łuski. Ten modny motyw będzie przewijać się zarówno na podłogach modnie urządzonych łazienek, jak również na ich ścianach. Jeśli chodzi o umywalki, to wśród najgorętszych trendów znajdą się te wykonane z przezroczystej ceramiki i barwionego szkła.

tekst zlecony