Śmiertelnie dźgnęła nożem ekskonkubenta

Nóż
fot. freeimages.com (spekulator) Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która w czasie awantury w mieszkaniu ugodziła byłego konkubenta nożem. Mężczyzna zmarł.
istotne.pl 0 policja, prokuratura, zabójstwo, miasto jelenia góra

Reklama

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wytypowali i zatrzymali 48-letnią kobietę podejrzaną o spowodowanie śmierci byłego konkubenta.

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Między sprawczynią a jej 32-letnim ekskonkubentem doszło do awantury, w trakcie której kobieta nożem ugodziła go w klatkę piersiową. Mężczyzna zmarł. Kobieta wraz ze swoim obecnym przyjacielem po zdarzeniu opuściła mieszkanie.

22 kwietnia, około godziny 21:30, do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zadzwoniła siostra 32-latka, która była zaniepokojona brakiem z nim kontaktu.

Na miejsce udał się patrol. Jako że nikt nie otworzył drzwi, funkcjonariusze musieli je wyważyć. W mieszkaniu znaleźli zwłoki 32-latka, które zostały zabezpieczone do sekcji. Okazało się, że doszło do zabójstwa, gdyż mężczyzna zmarł od rany kłutej nożem w klatkę piersiową.

Czynności procesowo-operacyjne pozwoliły na wytypowanie i zatrzymanie kobiety podejrzewanej o to przestępstwo. Podejrzana została już tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Może jej grozić nawet dożywocie.

KMP Jelenia Góra/ii

Reklama