Mieszkanka Gromadki zginęła po upadku z okna

Światła na samochodzie policyjnym
fot. B.org Spokojnie upłynęły święta bolesławieckiej policji i straży pożarnej. Strażacy wyjeżdżali głównie do gaszenia wypalanych traw. Policja zanotowała tragiczny wypadek w Gromadce.
istotne.pl 0 policja, wypadek

Reklama

Podczas świątecznego weekendu 63-letnia mieszkanka Gromadki wypadła z okna mieszkania na czwartym piętrze. Kobieta zginęła na miejscu.

W Bolesławcu w mieszkaniu przy ulicy Karola Miarki doszło do rodzinnej sprzeczki. Pijany 47-latek zranił nożem swojego syna. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Bolesławieccy policjanci zatrzymali w czasie weekendu kilku pijanych kierowców. Wśród nich był 19-letni kierowca Forda Mondeo. Mężczyzna wjechał w słup energetyczny w miejscowości Nowe Jaroszowice. Okazało się, że kierowca Forda miał 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W czasie świąt bolesławiecka Straż Pożarna wyjeżdżała kilkanaście razy do gaszenia płonących traw. Na drogach miasta i powiatu doszło do kilku kolizji. Jedną z nich było niegroźne zderzenie samochodów Volvo i Skoda Favorit. Przyczyną kolizji na ulicy Bohaterów Getta było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

(informacja: PSP Bolesławiec/KPP Bolesławiec)

Reklama