Biuro posłanki PO Zofii Czernow otwarte

Zofia Czernow
fot. ii Będą się starała tu bywać tak często, jak to możliwe – zapowiedziała posłanka Platformy Obywatelskiej.
istotne.pl 183 jan michalski, mirosław sakowski, karol stasik, po, zofia czernow, stanisław huskowski

Reklama

Uroczyste otwarcie bolesławieckiego biura parlamentarnego posłanki Zofii Czernow z Platformy Obywatelskiego miało miejsce w piątek 31 marca. – Dlaczego po pięciu latach otwieram w Bolesławcu biuro poselskie? Tak się umówiliśmy z Jankiem Michalskim, a później ze Staszkiem Huskowskim – tłumaczyła pani poseł. – Ale teraz nadszedł czas na moje biuro. Będę się starała tu bywać tak często, jak to możliwe.

Parlamentarzystka zadeklarowała, że będzie współpracować z samorządowcami i z organizacjami pozarządowymi. Karol Stasik, starosta bolesławiecki i szef PO w powiecie: – Cieszę się, że pani poseł deklaruje to, czego od dawno oczekiwaliśmy – sprzężenia zwrotnego. Że przedstawiciele, decydenci Platformy chcą słuchać jej członków. Był kiedyś taki trudny czas, kiedy potrzeby kontraktu z lokalnymi działaczami PO nie było. I stało się to, co się stało.

Starosta dodał: – Przypominam, że pani poseł pomagała nam w trudnych dla Bolesławca chwilach. Gdy pojawiła się koncepcja likwidacji Sądu Rejonowego, to m.in. dzięki twardej postawie pani poseł do tego nie doszło.

Biuro posłanki Zofii Czernow będzie czynne w czwartki, w godzinach 17:00–19:00, w siedzibie Platformy przy ul. Kościuszki w Bolesławcu.

Reklama