Nowa sala gimnastyczna przy al. Tysiąclecia

Nowa sala gimnastyczna przy al. Tysiąclecia
fot. Oxpress Budowa nowoczesnej sali gimnastycznej dla uczniów Oxpressu ruszyła pod koniec marca.
istotne.pl 183 oxpress, inwestycja, sala

Reklama

Jako że należący do budynku teren jest dość rozległy, zagospodarowanie go było jedynie kwestią czasu. Właściciel całego kompleksu Oxpress, Dariusz Tyrakowski, planował to przedsięwzięcie od dawna, jednak całkowita wymiana dachu, wymiana stropów na dwóch piętrach i dostosowanie najwyższej kondygnacji budynku, a także przebudowa siedziby przedszkola i szkoły językowej pochłonęły znaczną część przeznaczonych na rozbudowę infrastruktury środków.

– Mimo ogromnych nakładów finansowych wykorzystanych w ubiegłym roku szkolnym na rozbudowę i rozwój Oxpressu już teraz możemy rozpocząć budowę kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy alei Tysiąclecia. Pierwszeństwo korzystania z obiektu, czyli sali gimnastycznej, sali do fitnessu, zaplecza sanitarnego i przestronnej szatni będą mieli uczniowie wszystkich oddziałów Oxpressu. Chciałbym jednak, żeby w najbliższym czasie kompleks posłużył również mieszkańcom Bolesławca i wszystkim miłośnikom aktywnego spędzania czasu – powiedział D. Tyrakowski.

Wiemy już, że popołudniami w obiekcie realizowane będą zajęcia sportowe i taneczne z wykwalifikowaną kadrą trenerską, a także imprezy i uroczystości szkolne. Pomieszczenia będzie można również wynająć.

Nowa sala gimnastyczna przy al. TysiącleciaNowa sala gimnastyczna przy al. Tysiącleciafot. Oxpress

Reklama