Zatańczą zumbę dla chorej na zanik mięśni Laury

Zatańczą zumbę dla chorej na zanik mięśni Laury
fot. Bro. Jeffrey Pioquinto, SJ/Wikimedia Commons Po świętach Wielkiejnocy Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu zaprasza na Charytatywny Zumba Maraton!
istotne.pl gckis nowogrodziec, laura jadach, zumba

Dochód z imprezy, która odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia w hali sportowej Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu (wjazd od ulicy Kolejowej), zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Laury Jadach, dziewczynki cierpiącej na dystrofię mięśniową.

– Imprezę poprowadzą profesjonalni instruktorzy zumby, tańca z elementami fitnessu, a wspaniałej zabawy na pewno nie zabraknie – zachęcają organizatorzy. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Bilety w cenie 20 zł oraz 10 zł (ulgowy – szkoła podstawowa i gimnazjum) dostępne będą przy wejściu do hali sportowej.

Siedmioletnia Laura z Nowogrodźca cierpi na zanik mięśni. Do tej pory jedyną formą leczenia była ciągła rehabilitacja. Teraz pojawiła się szansa na eksperymentalne leczenie komórkami macierzystymi, które może przynieść poprawę stanu zdrowia dziewczynki. Niestety, potrzeba na to kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Organizatorem maratonu jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu.

PlakatPlakatfot. GCKiS Nowogrodziec