Tenisiści TOP przegrali u siebie

Tenisista przy stole do tenisa
fot. istotne.pl Bolesławieccy zawodnicy przegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek ekstraklasy tenisa stołowego. Tenisiści TOP Bolesławiec w pojedynku z MRKS Gdańsk nie wygrali żadnego seta.
istotne.pl 0 top bolesławiec, tenis stołowy

Mecz rozpoczął się obiecująco. Pierwszy set był bardzo zacięty i wyrównany. Ostatecznie Paweł Chudoba musiał uznać wyższość zawodnika z Gdańska, przegrywając 2:3. Kolejna odsłona meczu to słaba gra kolejnego zawodnika TOP Bolesławiec. Piotr Chudoba przegrał w drugim secie 0:3. Następny set to przegrana Tomasza Racławskiego 1:3.

Dopiero w grze deblowej kibice zgromadzeni w sali sportowej przy ulicy Komuny Paryskiej doświadczyli skrajnych emocji. Zawodnicy TOP od początku czwartego seta zaczęli zdobywać przewagę. W pewnym momencie prowadzili już 7:0, ale to był tylko przebłysk nadziei. Spora przewaga została niestety zmarnowana. Gdańszczanie doprowadzili do remisu i ostatecznie pokonali TOP, wygrywając całe spotkanie 4:0.