Siatkarze TOP przegrali na wyjeździe

Siatkarze w czasie meczu
fot. istotne.pl Bolesławieccy kibice siatkówki zdołali już przywyknąć do porażek swojej drużyny. W sobotni wieczór w Gdańsku przeciwnikiem siatkarzy TOP był zespół Gedania Gdańsk. Niestety po raz kolejny TOP Bolesławiec przegrał 0:3 w setach.
istotne.pl 0 top bolesławiec, siatkówka

Siatkarze z Gdańska zajmowali przed tym meczem miejsce w środkowej części tabeli. TOP jest ostatnim zespołem rozgrywek, dlatego przed każdym meczem pojawia się nadzieja, że zespół wreszcie odbije się od dna.

Mecz ósmej kolejki różnił się w przebiegu od wcześniejszych. W poprzednich spotkaniach, zwłaszcza tych rozgrywanych u siebie, TOP zaczynał obiecująco. Pierwszy set rozpoczynał się zwykle od przewagi zespołu z Bolesławca. Mecz w Gdańsku zaczął się zupełnie inaczej.

Siatkarze TOP nie potrafili nawiązać walki i popełniali bardzo dużo błędów. Pierwszy set zakończył się porażką bolesławian 13:25. Wynik drugiego to jeszcze większa przegrana TOP – 12:25. Dopiero w trzecim secie bolesławianie nawiązali walkę z siatkarzami z Gdańska. Przegrali ją nieznacznie, tylko dwoma punktami 23:25. Niestety nie zmieniło to końcowego wyniku spotkania, które TOP przegrał w setach 0:3.