Mateusz Jankiewicz laureatem konkursu plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

Mateusz Jankiewicz laureatem konkursu plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo”
fot. Janusz Wilk/KP PSP Bolesławiec Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego jest komendant główny Państwowej Straży Pożarnej i szef Obrony Cywilnej Kraju we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego urzędów wojewódzkich.
istotne.pl konkurs, straż pożarna, grzegorz kocon, mateusz jankiewicz

1 września 2016 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich, w czasie inauguracji nowego roku szkolnego, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomu komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz nagrody laureatowi Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo” Mateuszowi Jankiewiczowi, byłemu uczniowi Gimnazjum Samorządowego nr 2 w Bolesławcu.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego jest komendant główny Państwowej Straży Pożarnej i szef Obrony Cywilnej Kraju we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego urzędów wojewódzkich. W imieniu głównego organizatora wydarzenia dyplom i nagrodę wręczył laureatowi komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu st. bryg. Grzegorz Kocon.

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo” dotyczyła kształtowania prawidłowych zachowań oraz właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży w domu, na ulicy, w szkole, na wycieczce, a także w czasie nauki i zabawy. Zadaniem konkursu jest promowanie wiedzy o bezpieczeństwie. Więcej na stronie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu.

KP PSP Bolesławiec/ii