Katolicki zespół wystąpi w Bolesławcu

Logo zespołu Deus Meus
fot. www Występ grupy to jeden z punktów bogatego programu ósmej edycji Bolesławieckich Dni Kultury Chrześcijańskiej. Bolesławianie mogli już uczestniczyć w spektaklach poświęconych tematyce religijnej i wysłuchać interesujących prelekcji.
istotne.pl 0 koncert, religia, deus meus

Reklama

W tym roku grupa Deus Meus obchodzi dziesięciolecie istnienia. Podczas trasy jubileuszowej zagra 10 koncertów w różnych miastach Polski. Bolesławiecki występ zaplanowano na 13 listopada.

Grupę tworzą studenci i absolwenci szczecińskich uczelni. Z Deus Meus współpracują tak znani muzycy, jak Mietek Szcześniak, Marcin Pospieszalski, Antonina Krzysztoń oraz Łukasz i Paweł Golcowie. Podczas trasy koncertowej zespół wystąpi w towarzystwie kwartetu smyczkowego oraz sekcji dętej.

Wszystkie koncerty dane podczas jubileuszowej trasy będą rejestrowane i znajdą się na planowanej przez zespół płycie "Deus Meus Live". Jako suport przed bolesławieckim występem grupy wystąpi On tak chciał.

Serwis Boleslawiec.org ma dla czytelników dwie podwójne wejściówki. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie:

Jaki adres ma strona główna serwisu Boleslawiec.org?

Odpowiedź należy przysłać za pomocą formularza kontaktowego serwisu.

Występ zespołu odbędzie się 13 listopada o godzinie 19.00 w sali Forum. Bilety w cenie 15 zł są do nabycia w Bolesławieckim Ośrodku Kultury oraz w bolesławieckich parafiach.

Reklama