Miejski Zakład Komunikacji w Bolesławcu:
(…) w dniu 1 listopada 2022 r. będą kursowały tylko autobusy linii nr: 0, 1, 3 Bis i 4, które będą dojeżdżały na cmentarz przy ul. Śluzowej wg rozkładów jazdy podanych na przystankach.
Linia | Trasa |
---|---|
0 | Śluzowa Cmentarz – Leśna – Zwycięstwa – Al. Wojska Polskiego – Łasicka – Zygmunta Augusta – Spółdzielcza – Al. Tysiąclecia – Gałczyńskiego – Staroszkolna – Chrobrego – Kościuszki – Góralska – Dolne Młyny – Orla – Plac Piastowski – Śluzowa Cmentarz |
1 | Śluzowa Cmentarz – Plac Piastowski – Orla – Dworzec PKS – Dolne Młyny – Góralska – Kościuszki – Ogrodowa – Chrobrego – Staroszkolna – Gałczyńskiego – Al. Tysiąclecia – Spółdzielcza – Zygmunta Augusta – Łasicka – Al. Wojska Polskiego – Zwycięstwa – Leśna – Śluzowa Cmentarz |
4 | Osiedle Kościuszki – Kościuszki – Góralska – Graniczna – Staszica – Sądowa – Ogrodowa – Chrobrego – Żwirki i Wigury – Karola Miarki – Jeleniogórska – Leśna – Śluzowa Cmentarz |
3 Bis | Osiedle Kwiatowe – Sadowa – Zabobrze – Widok – Zgorzelecka – Łokietka – Śluzowa Cmentarz |