Pływanie dla niemowląt i małych dzieci

Pływanie dla niemowląt i małych dzieci
fot. Wodne Przedszkole Kubuś Dnia 18.01.2015 - niedziela - na Basenie Osiecznica startuje kolejny cykl zajęć w wodzie przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego próbnego spotkania.
istotne.pl 0 pływanie, osiecznica, wodne przedszkole kubuś

Reklama

Organizatorem zajęć jest Wodne Przedszkole KUBUŚ, które organizuje zajęcia również na basenie w Jeleniej Górze, Karpaczu. Spotkania są prowadzone przez instruktorkę, która nauczy rodziców jak miło, bezpiecznie a zarazem zdrowo można spędzić czas ze swoją pociechą na basenie. Podczas zajęć każdemu dziecku w wodzie towarzyszy rodzic. To ćwiczenia oswajające ze środowiskiem wodnym, gimnastyka, wyrabianie nawyków służących podniesieniu bezpieczeństwa dziecka w wodzie. Jest to także budowanie bazy, która w późniejszym wieku będzie podstawą do nauki technik stylów pływackich.

Jeśli rodzic jest rozluźniony i przekonany do tej formy aktywności jest duża szansa, że już od pierwszych chwil dziecko będzie się czuło komfortowo podczas zajęć w wodzie.
Maluchy uczą się na spotkaniach m.in poprawnego ułożenia ciała w pozycji na brzuchu i plecach, oddechu do wody, elementernych ruchów rąk i nóg oraz skoków do wody. Nie obejdzie się również bez śpiewania piosenek i znanych zabaw.

Ponadto takie zajęcia wspomagają rehabilitację dzieci z dysfunkcjami narządów ruchu, integrują dzieci niepełnosrawne ze zdrowymi zarówno fizycznie jak i umysłowo. Czas zajęć należy wykorzystać na zabawę z dzieckiem. Podczas wspólnych ćwiczeń budowana jest silna więź emocjonalna.

Każdy uczestnik otrzyma na pamiątkę zdjęcie podwodne.

Informacja i zapisy: tel. 530 997 553

[email protected]

www.wodneprzedszkole.pl