Bajkowo i filmowo podczas edycji „Polskie Kino Młodego Widza”

Festiwal filmowy w Forum
fot. BOK-MCC Dobiegły końca bezpłatne pokazy w ramach ogólnopolskiego programu dla dzieci. Mali uczestnicy mogą jeszcze wziąć udział w konkursie fotograficznym.
istotne.pl 0 forum, bok - mcc

Reklama

Wszyscy młodzi widzowie mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym. Wystarczy przesłać jedno lub dwa zdjęcia dokumentujące udział w tej imprezie filmowej (na przykąłd na tle plakatu lub na sali kinowej z ulotką). Zdjęcia można wysłać do 15 listopada 2014 roku pod adresem mailowym: [email protected] Z najlepszych zdjęć zostanie zrealizowany krótki filmik a wszyscy autorzy fotosów wykorzystanych w tym filmie zostaną nagrodzeni.

Październikowy festiwal w Forum zorganizowany był przez BOK-MCC we współpracy ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich. Podczas tegorocznej edycji imprezy promującej najnowsze produkcje animowane z polskich studiów filmowych mali widzowie obejrzeli trzy odcinki z najnowszej serii przygód zajączka Parauszka i jego przyjaciół i cykl filmów „Baśni i bajki polskie”. Dla starszych dzieci przygotowano panoramę kina światowego, dwa filmy fabularne: „Mój koń Awatar” i „Syn Marii”.

Program Polskie Kino Młodego Widza został stworzony przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich z myślą o młodej widowni. Jest realizowany przez SFP przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Festiwal dla dzieci w ForumFestiwal dla dzieci w Forumfot. BOK-MCC
Festiwal dla dzieci w ForumFestiwal dla dzieci w Forumfot. BOK-MCC
Festiwal dla dzieci w ForumFestiwal dla dzieci w Forumfot. BOK-MCC

Reklama