Duże wyróżnienie dla młodych piłkarzy z Zebrzydowej

Piłkarze
fot. Sparta Zebrzydowa Chłopcy trenujący w klubie Sparta wyprowadzą na murawę reprezentacje Polski i Szwajcarii przed towarzyskim meczem we Wrocławiu.
istotne.pl 0 sparta zebrzydowa

Reklama

18 listopada na stadionie miejskim we Wrocławiu w meczu towarzyskim zmierzą się reprezentacje Polski i Szwajcarii. Młodzi piłkarze trenujący w klubie Sparta Zebrzydowa wyprowadzą obie jedenastki na płytę stadionu.

Dostaliśmy potwierdzenie z PZPN, że zawodników na murawę wyprowadzą chłopcy trenujący w Sparcie Zebrzydowa, oraz zawodniczki Żeńskiej Akademii Piłkarskiej „Sukces” z Gminy Oleśnica. To ogromne wyróżnienie dla naszego klubu, dla naszych chłopców! Staraliśmy się o to od ponad dwóch lat. Przy okazji każdego meczu reprezentacji składaliśmy wnioski, pisaliśmy prośby, ale chętnych zawsze jest tak dużo, że trudno było wierzyć, że się kiedyś uda. Na szczęście dzięki osobistemu wsparciu Prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej - Pana Andrzeja Padewskiego spełnią się marzenia naszych podopiecznych. 18 listopada chłopcy trenujący na co dzień w drużynach Orlików i Trampkarzy Sparty Zebrzydowa będą mieli okazję wyjść na murawę i zaśpiewać Hymn razem ze Szczęsnym, Lewandowskim i spółką - napisał w mailu do redakcji portalu Istotne.pl Dariusz Zdunek ze Sparty Zebrzydowa.

Sparta na ten mecz otrzymała 24 darmowe wejściówki, z czego 11 chłopców o wzroście od 125 do 134 cm będzie wyprowadzać zawodników. Pozostali chłopcy, wyróżnieni przez trenerów za frekwencje i zaangażowanie na treningach, zasiądą z opiekunami na trybunach.

Reklama