Termy Cieplickie atrakcją miasta i regionu

Woda
fot. freeimages.com (macleod) W dziesięć miesięcy – mówi Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta miasta – Termy Cieplickie przyjęły ponad 200 000 gości, a dokładnie 29 grudnia 2014 r. zarejestrowano 210-tysięcznego gościa.
istotne.pl 0 marcin zawiła, miasto jelenia góra

Reklama

Przypominamy, że Termy Cieplickie rozpoczęły swoją pracę 3 marca 2014 r. Zgodnie z deklaracją prezydenta Marcina Zawiły zostały jednak otwarte jeszcze w lutym br., tak aby uczniowie miejscowych szkół mogli skorzystać z kąpieli w czasie wolnym od nauki. Wówczas wejścia były nieodpłatne i nieobjęte statystyką. Dopiero od pierwszych dni marca „ruszył” licznik.

Ostatnie dni, ze względu na zimowe urlopy, były szczególnie hojne, ale od początku stycznia zaczynają się z kolei ferie zimowe, więc należy się liczyć również ze sporą frekwencją w Termach.

Trudno będzie osiągnąć kolejne 100 000 gości w dwa miesiące i nie należy się spodziewać, że na pierwszą rocznicę swojego istnienia Termy będą miały okrągłe 300 000 wejść, ale z całą pewnością są one jednym z najbardziej rentownych obiektów tego typu w kraju.

UM Jelenia Góra/ii

Reklama