Ponad 230 motocylistów na Bolesławiec Moto Show

Ponad 230 motocylistów na Bolesławiec Moto Show
fot. Krzysztof Gwizdała Imprezę rozpoczął przejazd motocykli ulicami miasta. Później na placu przy ulicy Ekonomicznej rozpoczęły się pokazy stuntu i driftu w mistrzowskim wykonaniu.

Na drugi Bolesławiecki Moto Show przyjechało ponad 230 motocyklistów. Przybyły też tłumy bolesławian. Publiczność oglądała pokazy jazdy na motocyklu, na gokarcie oraz popisową jazdę samochodami rajdowymi.

W tym roku na bolesławiecki show zawitali znani rajdowcy i pasjonaci motoryzacji. Ewolucje na motocyklu oraz jazdę na gokarcie zaprezentował Hubert Raptowny. Przed bolesławiecką publicznością zaprezentował się także znany skoczek narciarski i jednocześnie kierowca rajdowy Maciej Kot. Oprócz popisowej jazdy Maciej pokazał jeszcze, jak poprawnie wykonuje się telemark.

Na bolesławieckiej imprezie wystąpił także Bartosz Ostałowski. Warto podkreślić fakt, że Bartosz do kierowania samochodem używa... nóg. Obeny był także znani kierowcy rajdowi Michał Kościuszko i Wojciech Chuchała oraz tenisista stołowy Lucjan Błaszczyk. W imprezie uczetniczył też Łukasz Byśkiniewicz z TVN Turbo, zaś całość poprowadził Mariusz Sus.

Zdjęcia z drona otrzymaliśmy dzięki firmie SkyDivision.pl. Możecie zajrzeć na profil SkyDivision na facebooku.

Bolesławiec Moto ShowBolesławiec Moto Showfot. MZ

Organizatorzy zadbali o miejsca parkingowe oraz stoiska gastronomiczne. Można było też doświadczyć m.in. kontrolowanego dachowania w symulatorze oraz zapoznać się z ofertą firm związanych z branżą motoryzacyjną. A czy Wam podobał się tegoroczny Bolesławiec Moto Show? Swoją opinię możesz wyrazić w sondzie oraz w komentarzach.

Czy Bolesławiec Moto Show był udany?
Tak
85.19 % głosów: 69
Nie
14.81 % głosów: 12