W Forum „W głowie się nie mieści” i „Jurassic World”

W Forum „W głowie się nie mieści” i „Jurassic World”
fot. BOK-MCC Pierwsza premiera dla dzieci w środę, 1 lipca. W piątek 3 lipca widowiskowy hit „Jurassic World” w wersji cyfrowej oraz 3D.
istotne.pl bok - mcc
  • 1 lipca „W głowie się nie mieści” najnowsza animacja studia Disney/Pixar, której bohaterami są emocje mieszkające w umyśle dorastającej dziewczynki. Jest ich pięć: Radość, Strach, Gniew, Smutek i Odraza. Kiedy Riley wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole.
  • 3 lipca „Jurassic World” produkcja o dinozaurach jest najchętniej oglądanym filmem tego roku. Akcja filmu rozgrywa się w roku 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku jurajskim" mija 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.
  • 4 lipca o 12:15 pierwsza odsłona w ramach bajkowego lata w kinie Forum „Gnomeo i Julia”. Cena biletów jedynie 9 zł. „Gnomeo i Julia" to przezabawnie opowiedziana historia Szekspira, najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem przeniesiony zostaje w najmniej prawdopodobne realia- świat ogrodowych krasnali. Na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki krasnalich czapek. W ten sposób wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej walki pomiędzy zwaśnionymi rodami czerwonych i niebieskich. Która strona wygra i czy wielka miłość przetrwa?

Na ekranie również „Lato w Prowansji” wzruszająca, pełna pozytywnej energii, ciepła i humoru podróż do jednego z najbardziej malowniczych zakątków na świecie – słonecznej Prowansji. W roli głównej Jean Reno. Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od lat. Paul (Jean Reno) okazuje się dziarskim, choć nieco zrzędliwym starszym panem. Dziadek zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia, organizując im niezwykłe wakacje, których nigdy nie zapomną.

Rezerwacje i repertuar na stronie kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC